Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Balerin ve Afacan Mucit-Leap! Film Açıklaması

Félicie Milliner’ın en büyük hayali, dünyanın en iyi bale okuluna gidip meşhur bir balerin olmak! En yakın arkadaşı Victor ise herkesin tanıdığı bir mucit olmak istiyor. Ne var ki ikisinin de bunları yaşadıkları uzak ve sakin bir kasabadaki yetimhanede gerçekleştirmeleri imkânsız.

Hedeflerine ulaşmakta iddialı olan Félicie ve suç ortağı Victor, yetimhaneden kaçıp binbir zorlukla Paris’e ulaşmayı başarırlar. Félicie burada, Odette isimli bir kadının evinde hizmetçilik yapmaya başlar fakat Odette’in büyük bir sırrı vardır; kendisinin de bir zamanlar en büyük hayali balerin olmak olan Odette, Félicie’in potansiyelini keşfetmiş ve onu eğitmeye karar vermiştir. Félicie’in seçmelere katılma şansı da doğunca, artık herşey sıkı ve disipli çalışmaya ve hayallerinin peşini bırakmamalarına bağlıdır...

 

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.