Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

WD My Cloud Home 2TB USB 3.0 Kişisel Bulut Depolama WDBVXC0020HWT-EESN


  


 


 


HER ŞEYİ TEK BİR YERDE DEPOLAYIN. HER YERDEN ERİŞİN.Kullanımı kolay My Cloud Home depolama aygıtı, evde Wi-Fi yönlendiricinize doğrudan takılır ve bu sayede tüm dijital içeriğinizi tek bir merkezi yere kaydedebilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı telefonunuzda otomatik olarak yedekleyin ve kablosuz olarak tümünü PC veya Mac bilgisayarlar ve bulut hesaplarınız ile senkronize edin.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Her Şey İçin Tek Merkez


Tüm aygıtlarınızdaki tüm fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyalarınızı tek bir merkezi yerde saklayın ve düzenleyin.


 


Hareket Halindeyken Tarz


My Cloud Home mobil uygulamasını, masaüstü uygulamasını veya MyCloud.com'u kullanarak, en sevdiğiniz anılarınızı internet bağlantısı olan her yerden yükleyin, erişin ve paylaşın.


 


 


  


 


Hızlı ve Kolay Kurulum


Kurulum için aygıtı Wi-Fi yönlendiricinize takıp akıllı telefonunuzu kullanmanız yeterlidir. Bilgisayar gerekmez. Aylık ücret ödemeniz gerekmez.


 


HER ŞEYİ DEPOLAMAK VE ORGANİZE ETMEK İÇİN MERKEZİ TEK BİR YER


My Cloud Home aygıtı tüm içeriklerinizi barındırabileceğiniz bir yerdir. Tüm telefonlarınızdaki, tabletlerinizdeki, bilgisayarlarınızdaki ve harici depolama aygıtlarınızdaki tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı ve dosyalarınızı tek bir yerde tutmak için yeterli alana sahiptir.


 


 


 


MOBİL, HAREKET HALİNDE ERİŞİM


En beğendiğiniz anılarınızı yüklemek, erişmek ve paylaşmak ve My Cloud™ Home aygıtınızda kayıtlı videoları yayınlamak için internet bağlantısı olan her yerde My Cloud™ Home mobil uygulamasını, masaüstü uygulamasını veya MyCloud.com'u kullanın.


 


 


 


 


 


  


 


TELEFONUNUZDAKİ FOTOĞRAFLAR VE VİDEOLAR İÇİN OTOMATİK YEDEKLEME


Telefonunuzdaki fotoğrafları ve videoları otomatik olarak My Cloud Home aygıtınıza yedekleyin, bu sayede daha fazla şey kaydetmek için depolama alanına sahip olursunuz.


 


 


 


 


 


 


HARİCİ DEPOLAMA AYGITLARINDAN FOTOĞRAF VE VİDEOLARINIZI İÇE AKTARMAK İÇİN USB BAĞLANTI NOKTASI


My Cloud Home aygıtınızın arkasında bulunan USB bağlantı noktasını kullanarak, USB flash disk ve harici sabit diskler gibi, evinizin genelinde dağınık bir şekilde bulunan diğer aygıtlardan fotoğrafları ve videoları hızlıca içe aktarın.


 


MASAÜSTÜ SENKRONİZASYONU


PC ve Mac bilgisayarlarınızdaki favori klasörlerinizi My Cloud Home aygıtı ile sürekli senkronize halde tutun.


 


İSTEDİĞİNİZ YERDEN SORUNSUZ VİDEO OYNATMA


My Cloud Home mobil ve masaüstü uygulamasını veya MyCloud.com sitesini kullanarak, istediğiniz yerden, istediğiniz aygıtta kişisel videolarınızı yayınlayın.


 


MY CLOUD HOME DUO - HER ŞEY İKİ KEZ KAYDEDİLİR


My Cloud Home™ Duo iki sabit diskle birlikte ve Ayna Moduna (RAID 1) ayarlanmış olarak gelir, bu sayede tüm fotoğraflarınız, videolarınız ve dosyalarınız tek bir diskte depolanır ve ekstra güvenlik sağlamak için otomatik olarak ikinci disk üzerine kaydedilir.


 


İçeriği kolayca bulmak için dosya arama


My Cloud Home mobil, masaüstü uygulaması veya MyCloud.com adresindeki kullanımı kolay arama özelliği ile videolarınızı, filmlerinizi ve dokümanlarınızı hızlı bir şekilde bulun.


 


Her kullanıcı için bireysel, özel alanlar


Bireysel hesap oluşturmak üzere aile fertlerinizi ve arkadaşlarınızı davet edin. Her bir kişi, aygıt üzerinde sadece kendilerinin erişebileceği, kendilerine ait özel alanlarını oluşturabilir. İçeriklerini, istedikleri gibi yönetebilir, erişebilir ve paylaşabilirler.


 


İstediğiniz şekilde özelleştirme için üçüncü taraf uygulamalar


Plex Media Server™, Dropbox, Google Drive™, IFTTT ve daha fazlasını içeren indirilebilir servisleri kullanarak, My Cloud Home aygıtınızı kişisel ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.


 


Her şeyi tek bir yerde saklamak için bulut hesabına indirme


Favori bulut hesaplarınızdaki içerikleri bile, tek bir yerde depolayın. Dropbox™, Box, Google Drive, Facebook ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bulut hesaplarınızdaki fotoğraflar, videolar ve dosyalar otomatik olarak My Cloud™ Home aygıtınıza indirilir.


 


Evinizdeki tüm PC ve Mac bilgisayarlarınız için otomatik yedekleme


My Cloud Home aygıtınızın olağanüstü bir kapasitesi bulunmaktadır ve evinizdeki her bilgisayarı tek bir yere kablosuz olarak yedeklemek için ağınıza bağlamanız yeterli. Windows Backup ve Time Machine yazılımı ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.


 


Her şeyi güvende tutmaya yardım eder


My Cloud Home hesabınız için seçeceğiniz eşsiz parolanın yanı sıra, My Cloud Home mobil uygulaması için ayrı bir şifre ve dokunmatik kimlik kullanarak, tüm içeriğinizi meraklı gözlerden koruyun.  Aileniz ve arkadaşlarınızla dosya paylaşırken endişelenmenize de gerek yok. Tüm iletimler şifrelenerek yapılır.


 


TEKNİK ÖZELLİKLER


Windows® 7 (sadece 64-bit) veya daha sonraki sürümleri ve Mac OS X v10.10 veya daha sonraki sürümleri ile uyumludur. Cep telefonları için, iOS 9+ ve Android 4.4+ ile uyumludur. Yönlendirici ve internet bağlantısı gereklidir.


  


 


My Cloud Home Kapasiteleri
2TB - 8TB
 
My Cloud Home Duo Kapasiteleri
4TB - 16TB
 
Arayüz
(1) Gigabit Ethernet
My Cloud Home – içe aktarma için (1) USB bağlantı noktası
My Cloud Home Duo – içe aktarma için (2) USB bağlantı noktası


 


 


 


             
LED gösterge ışığı
 
Paket İçerikleri
My Cloud Home veya My Cloud Home Duo
Ethernet Kablosu
Güç Kaynağı ve Kablosu
Hızlı Kurulum Kılavuzu 


 


 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız