Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

İlk Bakışta Görünenden Daha Fazlası


Yuvarlak kıvrımlı çerçeveye bir göz atın.

Ne kadar soft göründüğüne bakın, çerçeve nasıl da içindeki teknolojiyi saklıyor. Oslo ile ilk kez gözleriniz ve hisleriniz ile dokunacaksınız. canlı renkler, şaşırtıcı doku, kabuğunun altında çok daha fazlasının olduğunu hissetmek. Ön tarafında nakışlı ses düğmeleri sanki "Ben bir hoparlörüm." diyor. Seni yaklaşmaya, bulmaya ve keşfetmeye davet ediyor.

Oslo gerçek. Oslo otantik, Oslo hakiki. Kompakt tasarım "Beni taşı, beni istediğin yere götür." diye fısıldıyor kulağına. Kararlı ve tutarlı en güzel İskandinav estetiği.

Hatlara bakın, başından sonuna kadar hayal gibi lükse. Abartılı gösteriş yok, gereksiz parıltılar yok. Basitçe dikkat çekmek için yapılmıştır.

Gözlerinizi Kapatın Ve Görün

ABD son gezisinde, Bob Dylan'ın Orijinal Mono Kayıtları aldım. Dikkat çekici bir ses kalitesinde ilk sekiz albümden tam bir derleme. Eve geldiğimde oturma katındaki salonda oturup, plak dinleyerek bütün bir akşamı geçirdim. Hani bilirsiniz, öyle güzel bir ses sizi sadece fiziksel olarak etkilemez Size dokunurken bir tür tını.

Kayıtların sesi o kadar eşsizdi ki. Gerçekten orada olduğunuzu, Columbia Stüdyolarında, sadece Bob ve onun gitarının önünde gibi hissettiriyor. Bu güzeldi. Müziğin her zaman olması gerektiği gibi. Bu doğru, tüm ihtişamıyla otantik bir ses.

Boyutlar

268 mm /181 mm /90 mm

Ağırlık

2.4 kg

Bağlantı

Bluetooth® 4.0
APTX® 
Aux 3.5 mm mini-jack 
NFC

Pil

Şarj edilebilir lityum iyon pil

Malzemeler

Çerçeve / Tek parça döküm aliminyum
Kasa / Polikarbonat
Izgara / Özel tasarımlı Kvadrat Tekstil

Sürücü Birimleri

Tam aralıklı hoparlör
2 X 50 mm Vifa birimi, alüminyum koni ve neodim mıknatıs.

Woofer
Düz sandviç koni ve neodymium mıknatıs ile 2 x 65 mm Vifa birimleri. Mekanik olarak arka arkaya takılı 2 pasif radyatör tarafından desteklenen güç dengeli bir konfrigasyon.

Frekans Tepkisi

55 Hz - 18 kHz @ +/- 3 dB

Teknik Özellikler

Bluetooth® 4.0 
APTX® 
Lityum iyon batarya
Güç dengeli woofer
Digital Pure Path Amplifier
DSP Crossover, yüksek hassasiyet için optimize edilmiş.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.