Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Tp-Link Deco E3 (2-Pack) Home WiFi Sistem Ürün Açıklaması

Deco kesintisiz ev içi WiFi kapsamı elde etmek için birimler sistemi kullanır - zayıf sinyal alanlarını bir kerede ve herkes için ortadan kaldırır!

Bir Deco E3 iki paketi (1 yönlendirici - Deco E4R ve 1 genişletici - Deco M3W) WiFi'yi 2.400 metrekareye kadar bir alana (AB sürümü) sunar.

Daha fazla Deco genişleticisi Deco M3W'yi duvar prizine takarak daha fazla mesh WiFi kapsama elde edin.

Gelişmiş Deco Mesh Teknolojisi ile üniteler, tek bir ağ adı olan birleşik bir ağ oluşturmak için birlikte çalışır. Mümkün olan en yüksek hızlar için evinizde hareket ederken cihazlar otomatik olarak Deco’lar arasında geçiş yapar.

Deco E3, 1167 Mb / sn'ye varan hızlarda hızlı ve kararlı bağlantılar sağlar ve büyük internet servis sağlayıcısı (ISS) ve modem ile çalışır.

Deco, en yoğun ağlardan bile trafiği kaldırabilir ve 100 cihaza gecikmesiz bağlantılar sağlar.

Ebeveyn Denetimleri çevrimiçi süreyi sınırlandırır ve her aile üyesi için oluşturulan benzersiz profillere göre uygunsuz web sitelerini engeller.

Her adımda ilerlemek için orada bulunan Deco uygulamasıyla kurulum her zamankinden daha kolay.

 

 

Deco E3'e Neden İhtiyacınız Var?

 

WiFi Ölü Bölge Sorununa Kesin Çözüm

Deco E3, evinizin her köşesinde 2.400 fit kare (2 paketli, AB versiyonu) kadar güçlü bir Wi-Fi sinyali garanti etmenin basit bir yoludur. 2,4 GHz ve 5 GHz kablosuz bağlantılar, daha hızlı ağ hızları ve gerçekten kesintisiz kapsama sağlamak için birlikte çalışır. Daha fazla kapsama ister misiniz? Basitçe daha fazla Deco ekleyin.

 

Ek Kapsam için Uygun Eklenti WiFi

Koridorda, mutfakta, garajda veya bodrumda zayıf Wi-Fi sinyali var mı? Daha fazla Deco eklenti kompakt genişletici Deco M3W'yi duvar prizine takarak daha fazla Mesh Wi-Fi kapsama elde edin ve ana yönlendiricinin tüm işlevlerinden yararlanın.

Notlar: Deco M3W, Mesh WiFi özelliğini genişletmek için Deco yönlendiricilerle birlikte çalışmalıdır

 

Bir WiFi Adıyla Sorunsuz Dolaşım

TP-Link Mesh, Deco ünitelerinin tek bir ağ adı ile birleşik bir ağ oluşturmak için birlikte çalıştığı anlamına gelir. Evinizde dolaşırken kesintisiz akış, indirme, oyun oynama ve daha pek çok şeyin tadını çıkarın ve WiFi adlarını değiştirerek gerçek anlamda kesintisiz bir çevrimiçi deneyim yaratın.

 

Daha Fazla Ön Yükleme Yok

Ağ, 802.11ac kablosuz teknolojisi sayesinde önceki nesil yönlendiricilere göre üç kat daha hızlı, Deco'yu birden fazla cihaza gecikmesiz bağlantı sağlayabiliyor.

 

Sağlam Ebeveyn Kontrolleri

Basit, sezgisel ebeveyn kontrolleri bunu kolaylaştırır Çocuklarınızı çevrimiçi durumdayken güvende tutun.

 

Tüm Decolar birlikte çalışır

Deco E3, Mesh ağını oluşturmak için diğer Deco modelleriyle uyumludur. Daha fazla Deco ekleyerek, istediğiniz zaman Mesh WiFi kapsamını genişletin.

 

Kurulum Oldukça Kolay

 

TP-Link Hakkında

TP-Link 120’yi aşkın ülkede bulunan ve milyonlarca müşterisi ile beraber dünyanın 1 numaralı kablosuz ağ üreticisidir Güçlü ARGE’si, verimli ve sıkı  yönetimi ile beraber, tüm dünya çapındaki kullanıcılar için, ADSL, Routers, IP Kameralar, Powerline Adatörler, Pirin

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.