SteelSeries Apex M750 RGB Mekanik Oyuncu KlavyesiApex M750 RGB ile oyunlar daha heycanlı ve daha keyifli QX2 Mekanik Anah ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

SteelSeries Apex M750 RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi


Apex M750 RGB ile oyunlar daha heycanlı ve daha keyifli 


QX2 Mekanik Anahtarlar

SteelSeries'ün üçüncü nesil mekanik anahtarları olan QX2, daha düşük çalışma kuvveti ve pürüzsüz çalışma noktasıyla çok daha hızlı bir oyun deneyimi sunuyor. 50 millyon tuş basımı garantili olduklarını da belirtelim.


Sağlam Alüminyum Çerçeve

5000 Serisi alüminyum metal alaşımıyla dövülen Apex M750'nin çerçevesi şaşırtıcı derecede sade, ama bir o kadar da aşırı sağlam. Şık siyah mat yüzeyiyle, oyun kurulumunuzun merkezi için gerçekten güzel bir parça.


Engine'in Hızını Artır

SteelSeries Engine Yazılımı, kişiselleştirmenin daha kolay ve sezgisel yapılabilmesi için Engine Uygulamalarını kullanır. Dinamik RGB arka ışıklandırmayla saniyeler içinde en karmaşık ışıklandırma efektlerini oluşturun.


Oyun İçi Bildirimler

Özel SteelSeries GameSense ile düşük cephane, sağlık, öldürme, para ve geri sayım gibi oyunda gerçekleşen olaylara göre ışık veren tepkisel aydınlatmanın keyfini çıkarın.


prismSync Işıklandırma

Dinamik çok renkli ışıklandırma efektleriyle SteelSeries Prism'e sahip cihazlarınız arasında eşleştirme yapın. Tek tuşla ışıklandırma efektleriyle veya karmaşık ışık gösterileriyle oyun sisteminize renk ve hava katın!


 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!