Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

SteelSeries QCK Prism Cloth 3XLM Pad Ürün Açıklaması

 

RGB Kapsamının Zirvesi Dinamik RGB Özelleştirmesi

 

Sınırsız Takip Alanı

SteelSeries motoru yazılımı, özelleştirmeyi kolay ve sezgisel hale getirir. Oyun uyarılar, ses senkronizasyonu ve daha fazlası için saniyeler içinde eksiksiz aydınlatma efektleri oluşturmak üzere dinamik RGB arka aydınlatmanın tam gücünü ortaya çıkar.

 

Mouse hareketlerinin yüksek ve düşük DPI oynanışta takip edilmesine izin veren bir mousepad ile oyun performansın en üst seviyeye çıkar. Bir daha asla en yoğun savaşlar sırasında yerin bitmesin.

 

Etrafındaki dikişler sayesinde yüzey aşınmaz veya soyulmaz.

İğne Ucu Fare Hassasiyeti

 

Asla Kaymayan Taban

 

Efsanevi E-spor Statüsü

En iyi fare sensörü üreticisi tarafından test edilen yüksek diş sayısı ve pürüzsüz yüzey, hem optik, hem de lazer sensörlerde fare takip hassasiyetini optimize eder.

 

Dayanıklı, asla kaymayan kauçuk taban, istenmeyen hareketi ortadan kaldırmak ve rekabetçi oyun için sağlam bir platform sağlamak üzere tasarlandı.

 

Son 15 yıldır, e-spor yıldızları SteelSeries QCK mousepadkeri tercih ediyor. E-spor atletleri SteelSeries ürünlerini kullanarak diğer tüm markalardan daha fazla para kazandı.

 

 

Bilek Desteği: Yok

Oyuncular İçin: Var

Türü Baskısız: Düz

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.