Sony MDR ZX220BT B.CE7 Kafaüstü Bluetooth Kulaklık Siyah Bluetooth® ile kablosuz akışı ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Sony MDR ZX220BT B.CE7 Kafaüstü Bluetooth Kulaklık Siyah


 


Bluetooth® ile kablosuz akışı


Sevdiğiniz parçaları Bluetooth® teknolojisini kullanarak kablosuz dinleyin. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi Bluetooth® özellikli bu kulaklıkla eşleştirdiğinizde, müzik dinlemenin yanı sıra çalma listelerini ve ses seviyesini doğrudan cihazınızdan kontrol edebilirsiniz.


 


Anında bağlantı için NFC Tek Dokunuş


Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisi, karmaşık kurulum işlemlerini geçmişte bırakır. Belirli NFC özellikli cihazların gövdesindeki N işaretine dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve Bluetooth® aracılığıyla içerik akışı gerçekleştirmeye başlayın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazınızın ayarlar menüsünü kullanarak Bluetooth® bağlantısı kurabilirsiniz.


 


30 mm sürücülerle tüm ayrıntıları duyun


Kompakt ve hafif ünitelerden dinamik ses sunan 30 mm dome sürücüleri sayesinde sevdiğiniz tüm şarkıların daha fazla ayrıntısını duyun.


 


Eller serbest görüşme için dahili mikrofon


Telefonunuz cebinizde veya çantanızda olsa bile çağrıları yanıtlayın ve sesli komutlar verin. Yüksek kaliteli kablo üstü mikrofon sayesinde akıllı telefonunuzdan kolayca çağrı yapabilir ve yanıtlayabilirsiniz.


 


Döner, katlanır tasarım seyahati kolaylaştırır


Bu kulaklığı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Döner, katlanır tasarımı sayesinde kullanılmadığında veya seyahat sırasında kolayca saklanabilir. Döndürülerek düzleştirilen kulaklık başlıkları, kulaklığı valize veya çantaya koymayı kolaylaştırır.


 


8 saat kablosuz çalma özelliğiyle daha uzun süre müzik dinleyin


Gün boyunca sevdiğiniz şarkıları dinlemeye devam edin. Dahili Lityum İyon pil yaklaşık sekiz saatlik güç sunar (müzik ayarlarınıza bağlı olarak ) ve Mikro USB ile şarj edilebilir. 


 TEKNİK ÖZELLİKLER •  


  NFC Tek dokunuş ile kolay Bluetooth® bağlantısı


 •  


  30mm sürücü birimi


 •  


  8 saate kadar müzik çalma süresi


 •  


  USB ile şarj edilebilir, kablo dahildirFREKANS TEPKİSİ (HZ)
20 Hz-20.000 Hz


 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!