Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Sandisk 32Gb Usb Cruzer Edge SDCZ51-0032G-B35 USB Bellek


Cruzer Edge™


En sevdiğiniz dosyalarınızı taşımak için hem küçük hem de şık bir sürücüye sahip olmak istemez misiniz? • Taşınabilir ve şık bir kaydırma mekanizması

 • Dosyaları verimli şekilde paylaşma, depolama ve koruma

 • Kişisel dosyalarda şifre koruması ve şifreleme

 • 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB ve 64GB'lik kapasiteleri mevcuttur.


Tam ürün açıklaması


Hem küçük hem de şık bir görünüme sahip olan 64GB'lik* kapasitesiyle Cruzer Edge™ USB Flash Sürücü ile 64 GB'ye kadar sevdiğiniz müzik, fotoğraf ve video dosyalarınızı depolayabilir ve istediğiniz zaman bu dosyalarınızı kullanabilirsiniz. Günlük yaşamda karşılaşılabilecek darbelerden etkilenmeyecek kadar sağlam olmasının yanı sıra kişisel dosyalarınızın da şifre ve SanDisk SecureAccess™ yazılımın sunduğu şifreleme özelliğiyle korunmasını sağlar.


Özellikler ve avantajlar • Taşınabilir, şık tasarım

 • Müzik, fotoğraf, video ve iş dosyalarınızı paylaşmanın, depolamanın ve korumanın verimli yöntemi

 • Pratikliği sayesinde birkaç saniye içinde kullanmaya başlayabilirsiniz

 • SanDisk Secure Access yazılımı, özel şifresi ve otomatik 128-bit'lik AES şifrelemesi olan özel dosyaları korur

 • Kişisel dosyalarınızı özel klasörünüze veya "vault" klasörüne sürükleyerek kolaylıkla bırakabilir ve güvende olmasını sağlayabilirsiniz

 • 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB ve 64GB'lik* kapasiteleri mevcuttur.


Doğru USB Flash Sürücüsünü seçmek


Doğru USB kapasitesini seçmenin basit bir yanıtı yoktur.

Tamamen neyi ne kadar depolamak istediğinize bağlıdır. Örneğin tek bir Full HD video, birkaç gigabayt yer kaplayabilir. Çizelge, her kapasitenin depolayabilecekleri konusunda size bir fikir vermek için tipik bir fotoğraf, video, müzik ve ofis karışımı göstermektedir.


Doğru USB Flash Sürücüsünü seçmek


11 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Belirtilen kapasitenin bir kısmında veri saklanamaz. 2tYaklaşık değerler: Sonuçlar dosya boyutuna, çözünürlüğe, sıkıştırmaya, bit oranına, içeriğe, ana aygıta, önyüklemeli dosyalara ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.


Daha fazla dosya depolamak için ihtiyacınız olan kapasite


64 GB'lik Cruzer Edge USB Flash Sürücülerinde en sevdiğiniz video, fotoğraf, müzik ve hatta çok depolama alanı gereken Full HD video ve yüksek çözünürlüklü resim dosyalarını bile depolayıp hemen paylaşabileceğiniz büyük bir alan bulunur.


Şıklık ve performans bir arada


Kırmızı ve siyah renklerin kullanıldığı tasarımıyla dikkat çeken 64 GB'lik Cruzer Edge USB Flash Sürücü'nün başparmakla itilerek açılıp kapanan küçük ve kırmızı kaydırma mekanizması, sürücüyü kazalar nedeniyle ortaya çıkabilecek hasarlardan korur. Özel olarak yerleştirilmiş olan slotu sayesinde her yerde yanınızda taşımak için anahtarlığınıza takabilirsiniz.


SanDisk sizi korur


SanDisk SecureAccess yazılımı, kişisel veya işle ilgili önemli dosyalarınızı kolaylıkla korumanızı sağlar. Bu dosyaları yalnızca vault klasörüne taşıyarak bunların kişisel bir şifre ve otomatik 128-bit'lik AES şifrelemesiyle korunmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle de sürücüyü taşırken veya güvenli bir şekilde saklarken özel dosyalarınız kişisel ve güvende kalmaya devam eder.


Uyumluluk


Cruzer Edge USB Flash Sürücü, USB 2.0 portu olan dizüstü bilgisayarlar ve cihazlar için uygundur.


Güven ve performans


SanDisk, USB Flash Sürücülerini güvenilirliği en üst seviyede tutacak şekilde geliştirerek ürettiği için önemli dosyalarınızı 64 GB'lik Cruzer Edge USB Flash Sürücülerde güvenle depolayabilirsiniz.


Bu sürücülerle hem özel hem iş dosyalarınızı istediğiniz şekilde güvenle kullanabilirsiniz. Cruzer Edge USB Flash Sürücülerin beş yıllık sınırlı garantisi vardır.


Teknik bilgiler • Kapasiteler: 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB ve 64GB*

 • Depolama Uyumluluğu: Windows® XP, Windows Vista®, Windows 7, Mac OS X v10.5+ ve Linux

 • Yedekleme Yazılımı: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Mac OS X v10.5+

 • USB portu: Yüksek aktarma hızı için USB 2.0 portu gereklidir

 • Üretildiği Ülke:  Çin       

 • Materyal: Silikon ve plastik

 • Boyutlar: 45,97 mm x 20,32 mm x 8,13 mm (1,81” x 0,80” x 0,32” inç)

 • Çalışma sıcaklığı: 0ºC ila 35 ºC

 • Depolama sıcaklığı: -10ºC ila 70ºC

 • Destek: 5 yıllık sınırlı garanti


SanDisk'e® güvenin


Tüm SanDisk ürünleri en yüksek standartlarda üretilerek çok ayrıntılı testlerden geçtiği için her ürünün üstün kalitesinden, performans ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.


LEGAL DISCLAIMER


*1 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Kapasitenin bir kısmı depolama için kullanılamamaktadır.
Parola koruması, 128-bit AES şifrelemesini kullanır ve Windows®XP, Windows Vista®, Windows®7 ve Mac OS X 10.5+ tarafından desteklenmektedir. (Mac için yazılım indirmek gerekmektedir).
††Kayıt gereklidir. Geçerli şart ve koşullar vardır.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız