Polaroid Snap Touch Fotoğraf Makinesi     Polaroid Snap Touch Fotoğraf Makinesi Polaroid Snap Touch kamera eğlencel ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Polaroid Snap Touch Fotoğraf Makinesi

 

 

Polaroid Snap Touch Fotoğraf Makinesi

Polaroid Snap Touch kamera eğlenceli ve kolay çekip basmayı ve paylaşmayı kolaylaştırıyor. Dahili yazıcısı, yapışkanla desteklenen kağıda yüksek kaliteli, tam renkli fotoğraflar ile yerinde paylaşmanızı sağlar. En iyisi, uğraşacak mürekkep veya toner kartuşu yok. Hemen veya daha sonra basmayı seçebilirsiniz. Anı yüksek tanımlı videoda de yakalayabilirsiniz.  Filtreler ve dijital etiketlerle özelleştirin. Bluetooth bağlantısı, daha fazla düzenleme özelliği için Polaroid baskı uygulamasına bağlanmanızı sağlar.

 

Yapıştır, Baskı, Paylaş

Dağınık mürekkeplere, tonerlere ve şeritlere elveda deyin ve Polaroid tarafından Snap Touch Anında Baskı Kamerasıyla sıfır güçlüğüne merhaba deyin. Bu dijital küçük merak, akıllı dokunmatik ekranlı LCD ekran, Bluetooth bağlantısı, özel olarak tasarlanmış akıllı telefon uygulaması ve teknolojide uzman fotoğraf sanatçılarını tatmin edecek diğer özellikler içeriyor. 3,5 inç vizör, çarpıcı fotoğraflar, yüksek özünürlüklü video ve dahili bir selfie ayna ile bile kendi portrenizin çekilmesine yardımcı olur Diğer yararlı ayarlar arasında otomatik zamanlayıcı, Photobooth ve Flaş modu bulunmaktadır. Hepsinden önemlisi, Zink Zero teknolojisi Polaroid'in benzersiz yapışkanla desteklenmiş 3 "x5" kağıdı ile yerinde baskı yapın.Sadece en sevdiğiniz kamera rengini seçin, güçlü lityum iyon pilini şarj edin ve tıklayarak alın!

 

3,5 inç LCD Dokunmatik Ekran

3.5 "Dokunmatik LCD Vizör, Hareketsiz Fotoğrafları, HD Videolarını ve Selfies'i Yakalamak için Büyük ve Kolay; Kolay Navigasyon, Fotoğraf Bıçağı ve Burst Modları

 

13MP Fotoğraf / 1080p / 720p Video

13MP sensör, 1080p Video, bir micro SD kart yuvası (maksimum 128GB) gibi çeşitli çekim modları ile hayatınızı sevdiklerinizle canlı renklerle canlı paylaşın.

 

 

Bluetooth Bağlantısı

Bluetooth özellikli Kamera, iOS ve Android için Baskı Uygulamasını Bütünleştirir; Filtreleri Düzenle, Metin, Kenarlıklar, Emojis, Dijital Çıkartmalar ve Daha Fazlası

 

Filtreler, Kenarlıklar ve Dijital Etiketler

İç fotoğrafçınızı kucaklayın ve alın. Yakalamak. Çinko kağıdınızı yükleyin ve yerinde yazdırabilirsiniz. Filtre, kenarlık ve daha fazlasını eklemek için kamerayı veya kolay uygulamayı kullanın. Bir övgü atın veya sansasyonel HD videoyu çekin. Yaratıklarınızı çevrimiçi ve kağıt üzerinde paylaşın!

 

 

Cep Dostu

Gömlek cebinize sığar - ve bütçenizi. Birçok dijital teknolojik ilerlemesine rağmen, Polaroid Snap, analog bir anlık kamera için ödeyeceğiniz bir fiyat noktasında kolay kullanımlı ve erişilebilir bir üründür.

 

Zink Sıfır Mürekkep Baskı

Entegre ZINK yazıcı, mürekkep kartuşları, şeritler veya toner olmadan tam renkli, lekeye dayanıklı 2x3 inçlik bir görüntü yakalandığında otomatik olarak basmanızı sağlar. Polaroid Snap yazdırırken bile yeni görüntüler çekebilirsiniz.

 

 

Puanlamalar

%33,3
%0
%33,3
%16,7
%16,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

17.08.2018

fotoğraf

çok iyi