699,0 TL
Standart Teslimat : 15 Ağustos - 18 Ağustos
Bu üründe kargo bedava!

Oppo Enco Buds W12 Beyaz Ürün Açıklaması

 

24 Saat Tek Şarjda Oynatma Süresi

Tam Güçte Ses

OPPO Enco Buds'ın keyfini 6 saat boyunca kesintisiz olarak çıkarın, ardından hepsini tekrar yapmak için şarj kutusuna geri koyun. Sadece 15 dakika size yeni bir saatlik çalma süresi verir.

 6 saat - Tek şarjlı müzik çalma süresi

 24 saat - Şarj kutusuyla en uzun müzik çalma süresi

Binaural Bluetooth® Aktarımı

Daha Az Gecikme, Ultra Pürüzsüz

 OPPO Enco Buds, her iki kulağa aynı anda bağlanarak geleneksel Bluetooth'un ötesine geçerek, kulaktan kulağa aktarım modellerinin gecikmesini ortadan kaldırarak daha istikrarlı bir ses deneyimi sağlar ve kulaklığın her iki tarafını veya tek tek iki tarafını da istediğiniz gibi kullanmanıza olanak tanır.

 Düşük Gecikmeli Oyun Modu

Yüksek Hıza tıklayın 

Sizi doğrudan oyunun içine çeken eksiksiz bir görsel-işitsel senkronizasyon için 80ms³ süper düşük gecikmeli Oyun Modu'nu etkinleştirmek üzere OPPO Enco Buds'a üç kez dokunun.

Bluetooth® 5.2

Kararlılık, Yeniden Tanımlandı

 Aramanızın veya ses bağlantınızın gelip gelmeyeceği konusunda endişelenmeden istediğiniz gibi hareket etme özgürlüğünün tadını çıkarın. OPPO Enco Buds'ın Bluetooth 5.2 yongası, bağlantınızı sabit tutar, böylece gönül rahatlığıyla özgürlüğünüzün keyfini çıkarabilirsiniz.

Bas Temelli HD Ses

Bırakın Ruhunuz Müziğe Doysun

Müziğinizi en iyi şekilde duymanız için en yeni AAC ses kodlamasını kanalize etmek üzere tasarlanmış 8 mm dinamik sürücüyle en yüksek tizlerin ve en derin basların keyfini çıkarın.

Akıllı Çağrı Gürültü Engelleme

Görüşmeler Her zamankinden Daha Net

 DNN model tabanlı akıllı algoritma ile sesiniz, aramalar sırasında çevredeki gürültüden tam olarak sıyrılacaktır. Kalabalığın içinden bağlantı kurarken bile en sevdiğiniz kişilerin diğer hattaki seslerine hayran kalacaksınız.

Otomatik Bağlantı

Daima Hatırlayan Eşleşme

 Etkinleştirmeniz gereken kulaklıklarla uğraşmanıza artık gerek kalmadı. OPPO Enco Buds, şarj kutusunu açtığınız anda otomatik olarak etkinleşebilir.

IP54 Toz ve Suya Dayanıklılık

Dayanıklılık Kanıtı

Dışarı çıkarken, "Acaba hasar görür mü?" endişesi duymadan ter atmanızı sağlayan ses ekipmanlarına ihtiyacınız var. Bu nedenle OPPO Enco Buds, hafif yağmura ve zorlu antrenmanlara dayanacak şekilde IP54 su geçirmezlik derecesine sahiptir.

Doğal, Sezgisel Akıllı Dokunmatik Kontroller

Tek Dokunuşla / Müziğinizi duraklat

 Çift dokunuşla / Şarkıları değiştir veya bir çağrıyı yanıtla / sonlandır

 Üç dokunuşla / Oyun Modunu Etkinleştir

 Dokun ve basılı tut / Ses seviyesini ayarla

Kuş Tüyü Kadar Hafif

OPPO Enco Buds; kulak başına sadece 4 gram ağırlığında ergonomik olarak tasarlanmış ve üç farklı boyutta seçilebilen kalıplanmış silikon kulak uçları ile rahatlıkta sınır tanımıyor.

Minimalist Zarafet için Kompakt Tasarım

OPPO Enco Buds; özenle tasarlanmış şarj kutusu ve güneşte adeta cam gibi parlayan parlak kulaklık gövdesi kasasıyla, üzerinizde taşımaktan keyif alacağınız rafine bir zarafet görünümü sunar.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.