Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Melitta Look V Therm Tımer(Termoslu Zaman Ayarlı) Filtre Kahve Makinesi Beyaz Ürün Açıklaması

 

Melitta Look V Therm Tımer (Termoslu & Zaman Ayarlı) Filtre Kahve Makinesi

Kahvenin en iyi hali
Melitta Look V Therm Tımer (Termoslu & Zaman Ayarlı) Filtre Kahve Makinesi
Yeni Melitta Look V Therm Tımer (Termoslu & Zaman Ayarlı) yeni ve modern tasarımı ve zarif paslanmaz çelik malzemesi ile etkileyicidir.
Aynı zamanda çıkarılabilir su deposu veya Melitta patentli AromaSelector gibi kullanışlı özellikleri de Melitta Look Perfection kahve makinesini tercih etmenizi sağlar. Çıkarılabilir su haznesi, filtre kahve makinesinin kolayca doldurulmasını ve temizlenmesini mümkün kılmaktadır.

- Tam aroma gelişimi için optimum demleme sıcaklığı
- 20, 40 veya 60 dakika için programlanabilir sıcak tutma süresi
- Çıkarılabilir döner filtre (bulaşık makinesinde yıkanabilir)
- Damlama önleyici
- Su seviye göstergeli şeffaf su deposu
- Işıklı açma/kapama düğmesi
- Otomatik kapanma
- 10 bardak kapasite


Birlikte kullanılabilen diğer ürünler

- Melitta 1x4® Kahve Filtre Kağıdı
- Easy Aqua su ısıtıcısı
- Melitta Cremio Süt Köpürtücü
- Melitta Molino Elektrikli Kahve Çekirdeği Öğütücüsü
Bardak Ölçekli Çıkarılabilir, Şeffaf Su Deposu
Su haznesini doldurmak ve temizlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şeffaf su haznesi, gömme bir tutamaca sahiptir ve makineden kolayca çıkarılabilir.
Aroma Selector Aroma Seçici
Sabahları sert bir kahve veya akşamları daha yumuşak içimli bir kahveye ne dersiniz ? Tam da bu yüzden Melitta olarak AromaSelector'ı geliştirdik. Bu özellik ile kahvenizin tadını aynı tür ve miktar kahveyi kullanarak bazen hafif bir kahve ile bazen de daha sertbir kahve ile çıkarabilirsiniz.
Damlama önleyicili çıkarılabilir döner filtre
Entegre damlama önleyicili filtre tutucu kolayca çıkarılabilir. Bununla kahve filtresi kolayca takılıp doldurulabilir. Entegre damlama önleyici, kahvenin mutfağınıza veya etrafa damlamasını önler.
3'ü 1 arada kireç koruması
Kahve makinesi 3'ü 1 arada kireç koruması ile donatılmıştır. Programlanabilir su sertlik seviyesi ve kireç göstergesi ile doğru kireç çözme zamanını ayarlayabilirsiniz. Ve zamanı geldiğinde tüm işi otomatik kireç çözme programı yapar. Kahve makineniz size uzun bir kullanım ömrü ve en iyi kahve içme imkanı sunar.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.