Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması


Hat Dahil
9 aylık TCELL Abonelik Paketi DAHİL  • 50 dk konuşma


   • 250 MB internetKuzzum Çocuk Takip Sistemine abone olduğunuzda, Takip Cihazıyla beraber bir Turkcell abonelik paketi gelir.
Bu paket aylık 50 dakika konuşma ve 250 MB internet kullanımı içerir.
Böylece, paketi satınalmanızla beraber, hiç bir işle uğraşmadan 'Tak Çalıştır' şeklinde sistemi kullanmanızı sağlamış oluyoruz.
Ek olarak, GSM abonelik paketinin hiç bir faturası da size gelmeyecek. Siz bunun ödemesi, faturası, takibi vb. işlerle uğraşmayacaksınız.
Paketin 9 ay boyunca tüm Turkcell ödemeleri, Kuzzum Takip Sistemleri tarafından yapılacak.
Siz sadece çocuğunuza konsantre olacaksınız.Ayarla
Cihazda 2 ayarlanabilir düğme


  • Android, Iphone, Ipad, bilgisayar aplikasyonlarından anne ve babanın numaraları ayarlanabilirKuzzum Çocuk Takip Sistemi, takip cihazının içinde çıkan Turkcell sim kart sayesinde, sizin, çocuğunuzla sesli görüşme yapabilmenizi sağlar.
Cihazın üzerindeki 2 düğmeye 2 GSM numarası ayarlıyorsunuz. Nasıl mı? Çok basit…
Tablet ya da akıllı telefonunuza indirdiğiniz Kuzzum uygulaması ya da www.kuzzum.com'u tıklayarak girdiğiniz takip ekranındaki 'AYARLAR' bölümüne giriyor ve karşınıza çıkan pencereden 2 GSM numarasını (örneğin biri annenin, diğer babanın olabilir) ayarlıyorsunuz…
Artık ayarlanmış bu 2 numara Kuzzum Çocuk Takip Cihazını arayabilir. Başkası arayamaz… Kuzzum Çocuk Takip Cihazı da, sadece bu iki numarayı (anne-baba) arayabilir.
Gereksiz aramalar, gereksiz aranmalar bu sistemde yok.


Takip Et
Android, Iphone, bilgisayardan takip


  • Canlı izle : 3 dk, 5 dk veya 10 dk.da bir konum

  • Geçmişi izle : Dün, geçen hafta, geçen ayTakip edeceğiniz cihazınıza (akıllı telefon, tablet) ya google play ya da appstore'dan ücretsiz Kuzzum uygulamasını indirin.
Ya da www.kuzzum.com'a girip sağ üst köşedeki 'Takip Et' düğmesini tıklayın…
Sistem size kullanıcı adınızı ve şifrenizi soracak. e-posta adresiniz olan kullanıcı adınızı ve abc123 olan fabrika şifresini girin.
İşte bu kadar.
Çocuğunuzu takip etmeniz ve aklınızın onda kalmaması bu kadar basit ve pratik.

Tak
2 farklı aksesuvar


  • Yoyo : Kemere, kabana

  • Boyunluk : Boynuna, kıyafetine, çantayaKuzzum Çocuk Takip Paketinin içinden 2 farklı aksesuvar çıkar.
İster yoyo ile çocuğunuzun kemerine, kabanına, nereye isterseniz cihazı monte edin, isterseniz boyunluk ile çocuğunuzun kıyafeti, çantası ya da boynuna takın.
Mevsimine göre, çocuğunuzun taşıdığı herhangi bir aparatın herhangi bir yerine monte etmek Için, her şey paketin içinde.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.