0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
Kolay Kartuş BakımıTüm renkler için yalnızca bir mürekkep kartuşuna ihtiyaç vardır. Mürekkep kartuşunun içinde yu ... Tamamını gör
349,0 TL
ya da
Bu üründe kargo bedava!..

Ürün Açıklaması

Kolay Kartuş Bakımı


Tüm renkler için yalnızca bir mürekkep kartuşuna ihtiyaç vardır. Mürekkep kartuşunun içinde yuvarlanmış renk yamaları var. Kartuşu yazıcıya itmeniz yeterlidir. 120 yaprağı yazdırmayı bitirdiğinizde kartuşu iki parmağınızla çekerek çıkarın. Ardından, yazdırmayı sürdürmek için yeni bir kartuş takın.


 


D2T2 Baskı Teknolojisi (D2T2: Boya Difüzyon Transfer Teknolojisi)


3 renk (Sarı, Macenta ve Cyan rengi) fotoğraf kağıdına art arda dağıtılır. 4. katman görüntü kalitesini koruyan bir üst kaplama tabakasıdır. Bu laminasyon işlemi sayesinde, kullanıcıların baskı sonrasında kuru film yapmaları gerekmez. Normal saklama koşullarında renk solmaz ve 10 yıldan fazla sürer.


 


Belleğinizi yazdırın ve sonsuza kadar saklayın! Üst Tabaka Katmanı


KODAK fotoğraf yazıcı kartuşlarının baskı sürecinde Üst kaplama tabakası vardır. Bu laminasyon işlemi görüntü kalitesinde herhangi bir hasar oluşmasını önler. Fotoğraf, parmak izi ve neme dayanıklıdır.


 


Dikey fotoğraflar bastırmak


D2T2 teknolojisi, diğer fotoğraf baskı teknolojileriyle karşılaştırıldığında portre fotoğrafları için iyidir. KODAK fotoğraf yazıcıları, insan yüzünün hassas dokularını üretmek için tasarlanmıştır.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!