0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
INCA IUZ-01 USB TO USB 1.5 Metre Uzatma Kablosu (ASKILI)Yüksek İletkenlik Gücü1.5 m kablo uzunluğu ve üretiminde kullanılan %100 bakır malzeme ile INCA IUZ-01 US ... Tamamını gör
5,9 TL
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Ürün Açıklaması


INCA IUZ-01 USB TO USB 1.5 Metre Uzatma Kablosu (ASKILI)
Yüksek İletkenlik Gücü
1.5 m kablo uzunluğu ve üretiminde kullanılan %100 bakır malzeme ile INCA IUZ-01 USB TO USB 1.5 Metre Uzatma Kablosu (ASKILI) yüksek iletkenlik fonksiyonunu yüksek performansla birleştiriyor. INCA IUZ-01 USB TO USB 1.5 Metre usb çıkışı olan tüm cihazlarınızla aranızda kopmaz bir bağ kuruyor.
Şeffaflık ve Doğallığı Buluşturan Etkileyici Tasarım
Şeffaf doğal renkli tasarımını yüksek hızlı USB 2.0 ve alt hızdaki arabirim cihazları ile sağladığı uyumla birleştiren ile INCA IUZ-01 USB TO USB 1.5 Metre Uzatma Kablosu size bilgisayarınız için 480 Mbps aktarım kapasitesi sunuyor.
Takın Çalıştırın, Kolayca Kullanın!
Tak çalıştır özelliğini yazıcılar için bağlantı kolaylığı ile birleştiren INCA IUZ-01 USB TO USB 1.5 Metre Uzatma Kablosu bir usb çıkışlı uzatma kablosundan beklediğiniz bütün özellikleri bir araya topluyor. Ayrıca Askılı olma özelliği ile kolayca toplanabilir ve sizi çalıştığınız bütün mekanlarda kablo karışıklığından kurtarır, bir yerden bir yere taşımak istediğinizde kolaylık sağlıyor.

Teknik Özellikler
 • 1.5 metre kablo uzunluğu

 • Transparan (Seffaf Doğal Renk)

 • Yüksek iletkenlik için %100 Bakır malzeme

 • Yüksek Hızlı USB 2.0 uyumlu arabirim cihazları veya bilgisayar için 480mbps aktarım hızı

 • Tak ve çalıştır özelliği

 • USB klavye, fare tabletler, modemler, yazıcılar gibi cihazlar için bağlantı kolaylığı ve diğer USB çevre birimleri ile uyumludur.


 •  

  Puanlamalar

  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız