Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

 

Inca Iap-323Rp 300 Mbps 2.4 Ghz Wireless-N Mını Router/Repeater

ROUTER/UNIVERSAL REPEATER

INCA, 11 A/N teknolojisi ile üretilen kablosuz IAP-752DB Wireless Dual Band Mini Router / Repeater evinizde veya işyerinizde kendi ağınızı kurmak ve yönetmek yada kablosuz ağınızın çekim alanını arttırmak için size mükemmel bir çözüm sunuyor. Kablosuz, yüksek hızlı ve güvenli bir internet ağına sahip olmak 300 Mbps’e kadar yüksek hızda veri aktarımı sağlayan IAP-752DB ile artık çok kolay. Kısa sürede, oldukça etkili bir mobil veya bağlantı ağı kurmak için gerekli olan, bileşik bir networkağına bile güç vererek, kablosuz erişim hızı ve çekim gücü performansı ile sizi kendisine hayran bırakıyor.

 

YÜKSEK SİNYAL KALİTESİ

300 Mbps' ye ulaşabilme özelliğiyle, video izleme, VOIP kullanma ve online oyun oynama gibi hızlı bağlantı gerektiren durumlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek hızda kablosuz bağlantı sağlayan IAP-752DB Wireless Dual Band Mini Router / Repeater  fonksiyonlarını da bir araya toplamasının yanı sıra bir DHCP Servergibi yapılandırabilir; internet yada bilgisayarınız üzerindeki pek çok multimedya aktivitesinden tam kapasiteyle yararlanabilir, görselliğin ve bağlantı gücünün keyfini çıkarabilirsiniz. 

 

 

AZ YER KAPLAYAN, PRİZLERE UYUMLU TASARIM

Herhangi bir cebe sığacak kadar küçük ve kablosuz oluşuyla,router öğrencilere, seyahat edenlere ya da iş ve eğlence amaçlı kullanmak isteyen herkese çok uygundur.

 

SİNYAL GÜCÜNÜ GÖSTEREN LED IŞIKLARI

Signal, Power/WPS ve WAN/LAN bağlantı durumunu izleyebilirsiniz. Kasa üzerinde bağlantı durumunu bildiren şık LED ışıklar mevcuttur.

 

 

 

SINIRSIZ İŞ VE EĞLENCE İÇİN DUAL BAND BAĞLANTI

IAP-752DB Wireless Dual Band Mini Router / Repeater hem 2.5 GHz hem de 5 GHzbandı üzerinden çalıştığından farklı uygulamalarınız için 2 farklı iletim ortamını eş zamanlı sunarak, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak üstün kablosuz deneyimi sunar. E-posta, webde gezinme gibi standart uygulamaları 2.4 GHz bandından; HD video akışı, online oyunlar vb. yüksek band genişliği gerektiren uygulamaları da 5 GHz bandından eş zamanlı ve ayrı ayrı çalıştırabilen  IAP-752DB Wireless Dual Band Mini Router / Repeater ile hız sınırlarınızı zorlayın.

 

ÇOK FONKSİYONLU TUŞLAR

Mod Tuşu: 3 kademeli tuş sayesinde istediğiniz modu kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

WPS Tuşu: WPS tuşu sayesinde kablosuz modemler ile kolay, hızlı ve güvenlibağlantı sağlayabilirsiniz.

On / Off Tuşu: Cihazı dilediğiniz zaman kullanıma açıp, kapatabilirsiniz.

 

 

TÜRKÇE ARAYÜZ SAYESİNDE KOLAY KURULUM

IAP-752DB, 300 Mbps yüksek hızının yanı sıra; Türkçe ara yüzü sayesinde sizi kurulum esnasında yaşayacağınız zaman kaybından da kurtarıyor. Türkçe ara yüz fonksiyonu ve kolay kurulum menüsü ile kolayca internet bağlantınızı oluşturabileceksiniz.Ayrıca, 752DB’ nin Türkçe ara yüz fonksiyonundan

yararlanarak bütün ayarlarınızı kişiselleştirebilir, dilediğiniz şifreleme özelliğinden yararlanıp verilerinizi rahatça saklayabilir ve zahmetsizce güvenlik duvarınızı  yönetebilirsiniz.

 

ŞİFRELEME VE FIREWALL İLE AŞILMAZ GÜVENLİK DUVARI

Güvenlik duvarınızı da yönetme imkanı sunan 11A/N teknolojisine sahip IAP-752DBile, bilgisayarınıza veya yerel ağınıza  internetten ya da diğer ağlardan erişimi kısıtlayabilir; böylece sisteminizi dışarıdan gelecek bütün tehlikelere karşı koruyabilirsiniz. Firewall yönetiminin yanı sıra 128-Bit ve 64-Bit WEP şifreleme, WPA-PSK, WPA2-PSK şifreleme özelliklerini de bünyesinde toplayan IAP-752DB,  Türkçe ara yüzü sayesinde şifre işlemlerinin de birkaç adımda kolayca  yapılmasını sağlıyor. INCA IAP-752DB ile dilediğiniz şifreleme sistemini oluşturabilir, kota aşımlarını engelleyebilirsiniz. Ayrıca verilerinizi dışarıdan gelecek her türlü tehdide karşı koruyabilir ve şifrelerinizi istediğiniz zaman kolayca değiştirebilir ya da kaldırabilirsiniz.

 

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız