0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
102,81 TL
107,9 TL %5
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 04 - 08 Haziran
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Ürün Açıklaması

INCA IHGA-01 İle Kablosuz Görüntü Aktarımı Şimdi Başlıyor
INCA IHC-04 HDMI Splitter ile taşınabilir bilgisayar, medya oynatıcı, AndroidBOX, tablet, akıllı cep telefonu, oyun konsolu gibi HDMI çıkışa sahip cihazlarınızdan gelen sinyali aynı anda 4 farklı HDMI girişe sahip projeksiyon, televizyon, müzik seti gibi cihazlarınıza gönderebileceksiniz. Adaptör destekli tasarımı ile 1080p film oynatımı, 7.1 ses sinyali çoklama gibi uygulamalarda güvenle kullanabilirsiniz.

Kullanım Alanları
Mağazalarda tek bir kaynaktan 4 farklı tv ya da projeksiyona görüntü aktarabilirsiniz. - HDMI çıkışa sahip uydu alıcınızı bağlayarak 4 değişik odada aynı kanalı izleyebilirsiniz. - HDMI kaynağınızın sinyalini aynı anda ses sisteminize ve TV'nize ayrı ayrı ulaştırabilirsiniz. - SP4X1'i bir splitter olarak kullanabilir, birden fazla splitter ile çok yüksek adetlerde TV/Projeksiyon kaynağına görüntü aktarabilirsiniz.


Ön Panelde Durum LED'leri
INCA IHC-04 HDMI Splitter ön panelde bağlantı durumunu gösteren 4 adet durum LED'ine sahiptir. HDMI bağlantı durumunu bu ledler yardımıyla izleyebilir,
sinyal aktarımındaki en küçük problemi burada görebilirsiniz.

Tüm Bağlantılar Arka Panelde
Tüm bağlantı çıkışlarının arkaya konumlandırıldığı INCA IHC-04 1 x 4 Splitter ile kablo dağınıklığı yaşamayacaksınız.

HDMI 1.4 ile En İyi Görüntü ve Ses Aktarımı
INCA ,özel adaptörlü tasarımı sayesinde HDMI sinyalini güçlendirerek yüksek kaliteli görüntü ve kayıpsız ses aktarımı sağlar. Full HD 1080p görüntü, Deep Color 30, 36 ve 48 Bit RGB/ YUV, xvYCC renk desteği ve PCM, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, True HD ve DTS-HD ses sinyallerini kusursuz aktarır.

3D HDMI Ready
Inca IHC-01 1x4 HDMI Splitter ile 3 boyutlu film, dizi ve yayınları izlemek için HDMI v1.4 (HDMI HighSpeed) bağlantılı cihazlar gerekmektedir. Inca 1 x 4 splitter, HDMI v1.4 desteği ile Full HD çözünürlükte sınırları kaldıran 3D dünyasının eşsiz deneyimini yaşayacaksınız. Inca HDMI splitter ve Inca IHS -08 IHH-01 IMHD-15T gibi uyumlu v1.4 kablolar kullanarak 1920×1080p60 çözünürlükte videoları 4 farklı kaynağa aynı anda iletebilirsiniz.

Altın Kaplama ile Daima Yüksek Kalite
INCA HDMI 4x1 splitter, yüksek iletkenlik gösteren altın kaplama uçlara ve iç bağlantı noktalarına sahiptir. Altın kaplama nem dolayısıyla oluşabilecek korozyon oluşumunu engellemekte ve düşük direnç sayesinde daha iyi görüntü ve ses kalitesi sunmaktadır.

Ultra Yüksek Bant Genişliği ve HDCP Desteği
INCA HDMI sinyal çoklayıcı 10.2 Gbps bant genişliğine sahiptir. Ultra yüksek bant genişliği ile oyun konsolu ve maksimum görüntü kalitesi için idealdir. Üstelik HDCP desteği sayesinde şifrelenmiş içerik ve Blu-Ray film oynatımı sorunsuzdur.

Adaptör ile Kusursuz Sinyal İletimi
Aynı sinyali birden çok oynatma aygıtına gönderdiğinizde sinyal kalitesinin düşmemesi için INCA HDMI splitter adaptör ile güç beslemesine sahiptir.

Metal Gövdesi ile Yüksek Dayanıklılık
INCA HDMI Splitter SP4X1 çelik alaşımlı dış metal gövdeye sahiptir. Uzun yıllar HDMI cihazlarınızı çoklayabilir, ayarsız ve kurulumsuz olarak rahatça kullanabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Ayar yapmayı gerektirmeyen kolay kurum.
HDMI özelliği olan tüm cihazları destekleme özelliği (uygu, HD-DVD,PS3,PS4,XBOX360...)
Eş zamanlı olarak tek kaynaktan 4 farklı ekranda sinyal kaybı yaşamadan HD görüntüleme olanağı.
HDMI-DVI dönüştürücü kablo/adaptör ile DVI kaynaklarını ve görüntülerinin kullanımını destekler.
HDCP ile uyumludur.
HDMI 1080P V1.4 uyumludur.

KUTU İÇERİĞİ
IHC-04 HDMI çoklayıcı
5V DC Güç adaptörü
Kullanım kılavuzu

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız