0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
87,07 TL
119,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Ürün Açıklaması

GoPro Bağlantı Parçası Surf Tahtası İçin 5GPR / ABBRD-001

GoPro kameranızı bodyboard sörf tahtası, yumuşak yüzeyli ya da köpük sörf tahtalarına sabitlemenizi sağlar. Sörf esnasında ister gittiğiniz yönü çekin isterseniz kendi hareketlerinizi kayıt altına alın.

Sörf/Yüzücü Tahtası Bağlantı Parçası 3.8cm ile 8.8cm kalınlığındaki tahtalar için uygundur. Bir kaç basit adımda sörf tahtalarının güvenlik ipine benzer şekilde sabitlenir (tornavida gerekmektedir.)

 

Bütün GoPro modelleri ile uyumludur.

 

Avantajlar + Faydalar

Farklı sörf tahtalarıyla uyumludur.

3.8cm ile 8.8cm arasındaki kalınlığa sahip bodyboard sörf tahtası, yumuşak köpüklü sörf tahtasına ya da SUP’a sabitlenebilir.

İlk kişi gözünden (POV) ya da selfie çekimler yapabilirsiniz.

Sörf yaparken ilk kişi gözünden (POV) çekim yapabilir ya da selfie çekebilirsiniz.

Kolay kurulum.

Bodyboard Sörf/Yüzücü Tahtası Bağlantı Parçası, kolay sabitlenme özelliğine sahiptir. Sörf tahtalarındaki güvenlik ipine benzer şekilde sabitlenir (kurulum sırasında tornavida gerekmektedir.

Kutu içeriğinde güvenlik için ek bağlantı parçası ve toka kilidi bulunmaktadır.

Ağır sörf koşullarında kameranızın güvende kalması için kutu içeriğinde güvenlik için ek bağlantı parçası ve silikon toka kilidi bulunmaktadır.

 

Kutu İçeriği

Sörf Tahtası Bağlantı Parçası

Kısa ve Uzun Temel Vidalar

Ek Emniyet Parçası

Kilit Aparatı

Bağlantı Ok Parça

 

GoPro'nuzu sörf tahtasına, yumuşak veya sünger sörf tahtasına bağlayarak sörf tahtanızın ucundan sahil boyunca görüntü yakalayabilirsiniz. Çarpıcı geniş görüş açısında görüntü alabilir veya kamerayı kendinize doğru çevirerek sörf yaparken selfie çekebilirsiniz. 3.8cm - 8.8cm aralığındaki sörf tahtalarıyla uyumludur. Bodyboard kayışı gibi birkaç basit adımda kolaylıkla takılır (tornavida gerekir). Ekstra güvenlik ve ileri teknik sörf için ek emniyet parçası ve kilit aparatı içerir.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız