2549,0 TL
Standart Teslimat : 15 Ağustos - 18 Ağustos
Bu üründe kargo bedava!

Fuji Instax Mini Link2 Printer Lacivert Ürün Açıklaması

 

 Anılarını sergilerken neden yalnızca baskı alasın ki?

mini Link 2, gerçek dünyayı sanal gerçeklikle oldukça basit ve bir o kadar da eğlenceli bir şekilde birbirine bağlayan ilk instax akıllı telefon yazıcısı. Anılarını sergilerken neden yalnızca baskı alasın ki?

Creativity is in the AiR

mini Link 2, yaratıcılığını tetikleyerek ilham verirken; akıllı telefonlarınız ve mini Link uygulaması üzerinden kablosuz bağlanmanızı sağlayarak, arkadaşların ve ailen ile harika anlar biriktirmenize yardımcı olur. instaxAiR (yepyeni AR çizim modumuz) ve çok sevilen Match Test özellikleri gibi harika eğlencelerle dolu mini Link 2 ile daha fazlasını gerçekleştirmeye ve paylaşmaya hazır ol.

instaxAiR

mini Link 2 ile sanal dünyaya gir ve yazıcının hareketlerine eş zamanlı olarak yanıt veren yeni AR efektlerimizle anı daha fazla yaşa. AR modumuzla etkileşime geçmenin üç yolu ile baskıdan önce çekimine baloncuklar, yapraklar, neon ışıklar, sprey boya veya parıltılar eklemek daha kolay olamazdı.

Hareketlerini yazdır

Yazı ile çiz. Mini Link 2'deki özellik düğmesini basılı tut ve instaxAiR'ın sanal dünyasına girmek için döndürmeye başla. Yazıcı titriyorsa, çalışıyor demektir. Bu yüzden ne çizmeye karar verirsen ver, fotoğrafında görünecektir. İster şemsiye, ister dalgalı çizgiler, hatta kalp bile.

*Hatalar en çok burada hoş karşılanır!

Akıllı telefonunla çiz

Yeni AR modumuzu, instaxAiR'i etkinleştir ve akıllı telefonunla fotoğraflarına çizdiğin çerçeveleri ekle. Fırça türünü seç (bu; baloncuklar, yapraklar, neon ışıklar, sprey boya veya parıltılar olabilir), ardından yaratıcılığın zirveye ulaştığında çerçevelenecek bir fotoğraf çekmeden önce karalamalar yaparak eğlen.

Gizli video

Gülüşünü yazdır. Harekete geçme zamanı… Çizim yaparak mesajını oluştururken kendi videonu kaydetmene imkan tanıyan mini Link 2'nin hareketlerini algılayan ve eş zamanlı yanıt veren instaxAiR, yazdırılabilir QR kodu ile telefonla taranmaya hazır. Saklamak için çarpıcı bir baskı ve onları güldürmek için ayrıca bir "video". İşte sonuç!

Kolay baskı

Kaydır ve Yazdır. Fotoğraflarını gerçek dünyaya taşımak, hem kolay hem de hızlı. mini Link uygulaması ile, yazdırmak istediğin fotoğrafı seç ve anında "sahip ol". Metin ekle, yeniden boyutlandır, filtre uygula, kontrastlarla oyna ve ardından yazdırmak için yukarı kaydırmadan önce mini Link 2'ye kablosuz bağlan.

Çerçeveler

Kişiselleştir. Bir resim çek ve ardından modunu göstermek için eğlenceli bir çerçeve ekle. Eğlenceli, ürkütücü, gösterişli mi yoksa tamamen tuhaf mı olacak?

Video baskı

Kaydır ve Yazdır. Fotoğraflarını gerçek dünyaya taşımak, hem kolay hem de hızlı. mini Link uygulaması ile, yazdırmak istediğin fotoğrafı seç ve anında "sahip ol". Metin ekle, yeniden boyutlandır, filtre uygula, kontrastlarla oyna ve ardından yazdırmak için yukarı kaydırmadan önce mini Link 2'ye kablosuz bağlan.

Kolaj modu

Bir zamanlar...Hikayeni anlatmak için en sevdiğin anları tek bir baskıda bir araya getir. Eğlenceli ve dışa dönük kişiliğini sergilemek için mükemmel bir seçenek.

Çıkartmalar

Yapıştım, kaldım. Yazdırmadan önce fotoğraflarına ekleyebileceğin 1.600'den fazla uygulama içi "çıkartma" ile her durum için (veya o yabancıyı arka planda gizlemek için) bir tane bulabilirsin.

Çiz, düzenle ve yazdır

Notlarında kalmasın. Bir kalem al ve bir noktaya işaretleme yap. Akıllı telefonunla uygulama içinde o noktayı yakala ve çizimi keserken uygulamada izle. Ardından, fotoğraf karelerini eklemek, düzenlemek ve yazdırmak senin elinde. Yaratıcılık için kesinlikle mükemmel bir araç.

Doğrudan yazdır

Kamera Entegrasyonu.Yalnızca akıllı telefonundan tüm favori görüntülerini basmakla kalmayıp, aynı zamanda FUJIFILM X-S10 kamerayı sallayacak kadar şanslıysan, fotoğraflarını doğrudan yazdırabilirsin. En kötü günümüz böyle olsun.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.