0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
499,0 TL
579,9 TL %14
Standart Teslimat : 26 Ekim - 30 Ekim
Bu üründe kargo bedava!

Deerma F235 Katlanabilir Üstten Dolum Ultrasonik Soğuk Hava Nemlendirici Ürün Açıklaması

Katlanabilir Ultrasonik Hava Nemlendirici

Katlanabilir yeni tasarım

Üstten su dolum

Silika jel kaplı hazne

Akıllı nem kontrolü

Hassas dokunmatik ekran

12 saat zamanlama fonksiyonu

Karbon filtre

1-5µm inceliğinde buhar

Çift güvenlik koruması

 

Katlanabilir Yeni Tasarım: Ufak bir dokunuşla katlanarak anında %50 yer tasarrufu sağlayan yeni tasarımıyla hava nemlendiricisini kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla rafa veya dolaba kaldırabilirsiniz.

Hava nemlendiriciniz esnek sıkıştırma direnci ve 1.8mm inceliğinde katlanabilir silikon malzemesiyle defalarca tekrarlanan yaşam ömrü testinden sonra bile son kullanıma kadar sızıntı ya da çatlak olmadan kusursuz kullanım imkanı sağlar.

 

Üstten Su Dolum: Hayatı daha da kolaylaştırmak için nemlendiricinin su dolum kapağı özel olarak tasarlandı. Tek bir hareketle kapağı açabilir ve rahatlıkla su ekleyebilirsiniz. Su doldurmak için nemlendiriciyi ters çevirmeye, etrafa su sıçratmaya gerek kalmaz.

 

Akıllı Nem Kontrolü: Nemlendiriciyi kullanmaya farklı buhar ayarlarını deneyerek başlayabilirsiniz. 3 farklı kademeyi kendi ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Çalışma süresini de 2 ila 12 saat arasında istediğiniz süreye ayarlayabilirsiniz. Nemlendirme belirlenen süreye ulaştığında otomatik olarak durur. Nemlendiriciyi kapatıp kapatmadığınıza dair endişelenmeniz gerekmez.

 

Karbon Filtre: Petek dogusu karbon filtreyle her nefeste filtrelenmiş temiz hava. Kompakt petek yapısıyla havadaki partikülleri ve tozları üzerinde tutarak filtreler ve su haznesine geçişini engeller. Su haznesi kirlenmediği için temiz buhar ile nemlendirme sağlar.

 

1-5µm İnceliğinde Buhar: Yüksek frekanstaki titreşimiyle, seramik atomizer su buharını 1-5 mikron inceliğindeki partiküllere dönüştürür. Böylece buhar cilde nüfus ederek derinlemesine nemlendirme etkisi sağlar.

 

Ürün Adı: Katlanabilir Ultrasonik Hava Nemlendirici

Ürün Modeli: Deerma DEM F235

Nominal Voltaj:

Nominal Güç:

Su Kapasitesi: 3 L

Ürün Ebatı:

180 x 180 x 304 (Açık halde)

180 x 180 x 180 (Katlı halde)

Kutu içindekiler: Nemlendirici, kullanım kılavuzu, garanti belgesi

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.