Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Braun Silk Expert Pro 5 PL5124 Yeni Nesil IPL Cihazı 400.000 Atım Ürün Açıklaması

SensoAdapt Technolojisi Sayesinde Güvenli IPL

Cilt rengi, vücut rengine göre çeşitlilik gösterir. (UV korumalı) SensoAdapt sensörü, güvenli, etkili, kalıcı sonuçlu ve gözle görülür tüy alma için cilt rengini sürekli okur ve ışık yoğunluğuna uyum sağlar. Cyden ile ortak teknoloji.

 

Skin Health Alliance (Cilt Sağlığı Birliği) tarafından önerilir.

Dermatologlar ve bilim insanlarıyla çalışan önde gelen uluslararası bir cilt sağlığı kuruluşu tarafından dermatolojik açıdan güvenli olduğu onaylanmıştır.

 

Hızlı IPL Öncekine Göre 2 Kat Daha Hızlı

En düşük enerji düzeyinde her iki ayağa 5 dakikadan az bir sürede bakım yapın. Derin çekme modu vücudun küçük ve hassas bölgeleri için uygun daha hassas bir bakım sağlarken, kayar mod, hızlı bakım için, vücudun büyük bölümlerde ideal olan daha fazla flaş atımını tetikler.

 

Cildinize Karşı Hassas Ve Naziktir

Hassasiyet başlığı, yüz, bikini ve koltuk altı gibi daha küçük ve nazik bölgeleri alabilmenizi sağlar. Nazik ve ekstra nazik ayarları, hassas bölgelere bakım yapan yeni başlayanlar için enerji düzeyini azaltır.

 

400.000 Flaş Atımı 10 Yoğunluk Seviyesi

22 yıl bakıma eşdeğer 400.000 flaş atımı (önceki Silk expert 5 ile karşılaştırıldığında +%30). 10 yoğunluk düzeyi, cilt renginize uygun ışık yoğunluğunu sağlar.

 

Bakımlarınızı Planlayın Ve İzleyin

IPL, doğal sarışından koyu kahverengi veya siyaha uzanan tüy renklerine sahip, açık ile orta arası cilt renklerinde en iyi etkiyi gösterir. IPL, çok sarışın, kızıl, gri veya beyaz tüyler gibi ışığı emmek için daha az melanin bulunan tüylerde en az etkilidir.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.