Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Beats Solo 3 Wireless Neighborhood Dalga Mavisi Kulak Üstü Kulaklık Ürün Açıklaması

Beats Solo Wireless. Kaliteli Ses İçin Tasarlandı. Duygulara Göre Ayarlandı.

Beats Solo Wireless kulaklıklar ile nereye giderseniz gidin ödüllü ses kalitesi keyfi yaşayacaksınız.

 

Uzun Pil Ömrü

Beats Solo Wireless, 40 saate ulaşan pil ömrüyle her gün kullanıma uygun mükemmel bir kulaklıktır. Ödül kazanmış ve duygu yüklü Beats dinleme deneyimi ile müziğinizin keyfini tam yaşayın.

 

Fast Fuel ile, 5 dakikalık şarj 3 saat ses çalma süresi sağlar. Class 1 Bluetooth kablosuz dinleme deneyimiyle Beats'in ödüllü ses kalitesinin keyfini özgürce çıkarın. Yastıklı kulak üstü kulaklık uçlarını gün boyunca sabit duracak ve rahatlık sağlayacak şekilde kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

 

Gücünü Apple W1 Çipten Alır

Yüksek verimli Apple W1 çip; Apple aygıtlarınızda sorunsuz kurulum ve geçiş yapma olanağı, 40 saate kadar pil ömrü ve Fast Fuel teknolojisi sayesinde 5 dakika şarjla 3 saat dinleme deneyimi sunar.

 

Kablosuz Teknolojiden Beklenen Rahatlık

Siz hazır olduğunuzda, Beats Solo Wireless kulaklık da harekete hazırdır. Kurulumu çok kolaydır. Gücünü açıp iPhone'unuzun yakınına getirmeniz yeterlidir. Ardından, Apple Watch, iPad ve Mac'inize aynı anda bağlanır. Apple W1 çip, erişim mesafesi ve sinyal gücünde endüstri lideri sınıflandırmaya sahip Class 1 Bluetooth® bağlantısı sunar. Sınıfının en iyisi eşleştirme teknolojisi sayesinde, dilediğiniz gibi hareket etmek ve her an müzik dinleyebilmek için aygıtlarınıza sorunsuz bir şekilde eş zamanlayabilirsiniz.

 

Not: iCloud hesabı ve macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 veya yeni sürümleri gereklidir.

 

Müziği Hissedin

Beats Solo Wireless kulaklığın kalbinde, ödüllü Beats ses kalitesi vardır. Bu kulaklık; netlik, aralık ve dengeyi en yüksek düzeye çıkaran ince ayarlı akustik özellikleriyle üstün bir çalma deneyimi sunar. Rahat yastıklara sahip kulaklıklar üç boyutlu bir müzik deneyimi için dışarıdaki sesleri engeller, bu sayede siz de müziği dinlemeniz gerektiği gibi dinleyebilirsiniz.

 

Tüm Gün Dinleyin

Yüksek verimli Apple W1 çipten güç alan Beats Solo Wireless, 40 saate ulaşan pil ömrüne sahiptir. Ayrıca, Fast Fuel ile, 5 dakikalık şarj 3 saat ses çalma süresi sağlar, böylece müzik dinlemeye uzun süre ara vermeniz gerekmez. Entegre kulak üstü denetimler, çift hüzme biçimlendirici mikrofonlarla birlikte, hareket halindeyken aramaları yanıtlamanıza, müzik çalmanıza, ses düzeyini ayarlamanıza ve Siri'yi etkinleştirmenize olarak sağlar.

 

Not: Siri her dilde veya bölgede kullanılamayabilir ve özellikler bölgelere göre değişebilir. İnternet erişimi gereklidir. Hücresel veri ücretleri uygulanabilir.

 

Size Özel Rahatlık

Beats Solo Wireless çarpıcı stili ve dinamik tasarımıyla kendisinden önceki aynı marka ürünlerin çizgisini korumuştur. Yastıklı kulak üstü kulaklıkları, gün boyunca dinleme rahatlığı sağlaması için kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Optimum rahatlık ve ses kalitesi düşünülerek tasarlanan ve kulağınıza kolayca oturan bu kulaklık, dinamik kıvrımları ve döner kulaklık uçlarıyla tamamlanmaktadır.

 

Temel Özellikler

Kablosuz dinleme deneyimi için aygıtınıza Class 1 Bluetooth ile bağlayın

Beats'in sevdiğiniz ödül sahibi ses kalitesi ve tasarımı

40 saate ulaşan pil ömrüyle günlerce kullanım

Fast Fuel ile, pil düzeyi düşük olduğunda 5 dakikalık şarj 3 saat ses çalma süresi sağlar

Gündelik kullanım için rahatlık sağlayan ayarlanabilir yumuşak yastıklı kulaklıklar

Sağlam ve katlanabilir özellikteki şık ve dinamik tasarımıyla her zaman yanınızda

Çok işlevli kulak üstü denetimlerle aramaları yanıtlayabilir, müziğinizi kontrol edebilir ve Siri'yi etkinleştirebilirsiniz.

 

Kutunun İçindekiler:

Beats Solo Wireless kulaklık

Taşıma çantası

3,5 mm RemoteTalk kablosu

Evrensel USB şarj kablosu (USB-A - USB Micro-B)

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Garanti Kartı

 

Garanti

İki yıl

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.