Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Beats Solo 2, Control Talk,OE, (Luxe Edition),Slv MLA42ZE/A

Beats Solo 2, Control Talk,OE, (Luxe Edition),Slv MLA42ZE/A

Beats Solo 2, Control Talk,OE, (Luxe Edition),Slv MLA42ZE/A

Marka :

Beats

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Genel Bakış
Beats Solo2’den beklediğiniz ses ve tasarım kalitesi, şimdi parlak yüzey ve cila vurgulu şık bir görünüm ile tamamlanıyor. Beats Solo2 Luxe Edition, dört yeni renk seçeneğiyle gözleri kamaştırıyor: Kırmızı. Mavi. Gümüş. Siyah.
En popüler Beats modelinin tam bir güncellemesi olan Beats by Dr. Dre Solo2 kulaklık; gelişmiş akustik özellikler, daha geniş ses aralığı ve iPhone, iPad veya iPod’unuzdaki tüm müzikler için daha yüksek netlik sağlar. Ayrıca, modern, hafif ve dayanıklı tasarımı sayesinde daha da büyük bir konfor sunar.
Yeni bir ses türünü hissedin
Solo2 kulaklık, daha dinamik ve geniş ses aralığının yanı sıra, netlik konusunda da sanatçının duymanızı istediği sese yaklaşmanızı sağlar. Hangi türde olursa olsun dinlediğiniz müziği aslına daha sadık bir sesle hissedersiniz.
Özel konfor
Özel uyum hissini artırmak için, esnek baş bandının ortasından başlayarak çerçeveye daha da fazla eğim verildi. Kulaklıklar bu doğal uyumu tamamlayacak şekilde ergonomik bir açıyla tasarlanmıştır ve dönerek en yüksek konforu ve ses verimini sağlar. Kulaklıkların birinci kalite malzemesi ısının dağıtılmasına ve dışarıdan duyulan sesin en aza indirilmesine yardımcı olur.
Zarif tasarım
Şık eğimleri, vidaların görünmemesi ve kolay katlanabilme özelliği Beats Solo2’nin zarif estetiğini tamamlar. Tasarımı ve malzeme seçimini de kapsayan bu özenli yaklaşımın sonucu, uzun süre kullanılabilen daha sağlam bir kulaklık oldu.
iOS aygıtınıza uzanmanız gerekmez
Uyumlu renkte RemoteTalk kablosuyla iPhone, iPad veya iPod’unuza uzanmanız gerekmeden şarkı değiştirebilir, ses düzeyini ayarlayabilir ve hatta aramaları yanıtlayabilirsiniz. (İşlevler aygıttan aygıta değişebilir.)

Öne Çıkanlar
Netliği artıracak şekilde güncellenmiş akustik özellikleri
Rahatlığı artıran modern ve hafif tasarım
Kolay taşınabilirlik için dayanıklı ve az yer kaplayan katlanır tasarım
RemoteTalk kablosuyla iOS aygıtlarınızda aramaları yanıtlayın ve müziği kontrol edin


Diğer Özellikler
Uzaktan Kumanda ve Mikrofon ile, Pilsiz Çalışır
Biçim Faktörü: Kulakta


Kutu İçeriği
Beats by Dr. Dre Solo2 Kulak Üstü Kulaklık
RemoteTalk kablosu
Taşıma kabı

ISBN: 0888462776769


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!