0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
7799,0 TL
7999,0 TL %3
Standart Teslimat : 29 Ocak - 02 Şubat
Bu üründe kargo bedava!

Apple AirPods Max Pembe Kablosuz Kulaklık MGYM3TU/A Ürün Açıklaması

 

Tasarım

Eşi benzeri olmayan bir kompozisyon.

Kulak çevresi kulaklık kavramı baştan aşağı yeniden düşünüldü. Kulaklık yastıklarından taç kısmına kadar, kafanıza kusursuzca oturarak optimum akustik yalıtımı yaratacak ve birçok farklı kafa biçimine uyum sağlayacak şekilde tasarlanan AirPods Max sizi olağanüstü bir ses deneyimine davet ediyor.

 

Kafa bandı boyunca uzanan ağ örgülü taç kısmı hem kafanızın nefes almasını sağlıyor hem de kafa üzerindeki baskıyı azaltmak için ağırlığı dağıtıyor. Dokunulduğunda yumuşaklık hissi veren bir malzemeyle kaplı paslanmaz çelik gövde hem çok sağlam hem çok esnek hem de çok rahat. Teleskobik kollar kolayca uzuyor ve ayarladığınız şekilde kalıyor. Böylece sürekli aynı kullanım rahatlığını ve yalıtımı elde edebiliyorsunuz.

Göz alıcı güzellikteki anodize alüminyum kulaklık kapakları, her bir kapağın bağımsız olarak dönmesini ve böylece basıncın dengelenmesini sağlayan, devrim niteliğinde bir mekanizmaya sahip.

 

 

Görselde Pembe Renkli Ağ Kumaşın Ayrıntıları Gösteriliyor

Özel tasarım ağ kumaş kaplı kulaklık yastıkları, müzik dinlerken gerçek bir yastığın yumuşaklığını yaşatıyor.

Görselde pembe renkli sağ kulaklıktaki Digital Crown ve Gürültü Denetimi düğmesi gösteriliyor.

Akustik kriterler düşünülerek tasarlanmış hafızalı köpükten üretilen yumuşak kulaklık yastıkları, olağanüstü bir ses deneyiminin temeli olan yalıtım konusunda kusursuz bir performans sergiliyor.

Digital Crown ile ses düzeyini hassas bir biçimde ayarlayabiliyor, parçalar arasında geçiş yapabiliyor, telefon aramalarını yanıtlayabiliyor ve

Siri’yi etkinleştirebiliyorsunuz.

Görselde gök mavisi renkli Digital Crown’un ayrıntıları gösteriliyor

Görselde kafanızın nefes almasını sağlayan Gümüş Rengi ağ örgülü taç kısmı gösteriliyor

 

Ses kalitesi

Duyduklarınıza inanamayacaksınız.

AirPods Max, yüksek ses kalitesini sektör lideri Aktif Gürültü Engelleme teknolojisiyle buluşturarak eşi benzeri olmayan bir dinleme deneyimine ev sahipliği yapıyor. Özel olarak tasarlanmış sürücüsünün her bir parçası, duyulabilir frekans aralığında son derece düşük distorsiyonlu sesler sunabilmek için çalışıyor. Derin, zengin baslardan orta frekanslı seslere ve en temiz tizlere kadar her notayı benzersiz bir netlikle en doğru şekilde duymaya hazır olun.

 

 

Seslerin İçinde Kaybolun

AirPods Max, istenmeyen dış sesleri engellemek için toplam altı adet dış kısım mikrofonunu kullanarak çevrenizdeki gürültüyü tespit ederken iki adet iç kısım mikrofonu duyduğunuz sesleri ölçüyor. Hüzmeleme teknolojisine sahip mikrofonlar, telefon görüşmelerinde sesinizin yalıtılmasına yardımcı oluyor. Böylece rüzgarlı koşullarda bile sesiniz net bir şekilde duyulabiliyor.

 

Her Ayrıntıyı Duyun

Apple tasarımı dinamik sürücü, geniş bir frekans aralığındaki tüm sesleri en zengin ayrıntılarıyla sunarak en sevdiğiniz şarkıları bile daha önce duymadığınız bir şekilde ve doğrulukta deneyimlemenizi sağlıyor.

 

Distorsiyonsuz Sesin Keyfini Çıkarın

Üst düzey kule tipi hoparlörlerden ilham alınarak tasarlanan sürücünün çift neodim halka mıknatıslı motoru, duyulabilir frekans aralığındaki toplam harmonik distorsiyonu minimuma indiriyor. Böylece maksimum ses düzeyinde bile her zaman temiz bir ses elde ediliyor.

 

Bilişimsel Ses. Performansın Anahtarı

Kulaklığın her iki tarafında da yer alan Apple tasarımı çok güçlü H1 çip, akustik kriterler düşünülerek ortaya çıkarılmış tasarım ve son derece gelişmiş bir yazılım.  AirPods Max, bilişimsel ses teknolojisini kullanarak çığır açıcı bir dinleme deneyimi sunmaya hazır. Her çipteki 10 ses çekirdeğinin gücünden yararlanan bilişimsel ses teknolojisi, dışarıdan gelen gürültülerin engellenmesine yardımcı oluyor, sesi kulaklık yastıklarının yerleşimine ve yalıtımına göre adapte ediyor ve filmleri sanki yaşıyormuşçasına deneyimlemenize olanak veriyor.

 

Adaptif EQ, sesi kulaklık yastıklarının yerleşimine ve yalıtımına göre adapte ediyor. İç kısım mikrofonları duyduğunuz sesleri ölçüp müziğinizin frekanslarını ayarlıyor. Böylece her notanın en doğru şekliyle sunulduğu zengin ve tutarlı bir dinleme deneyimi elde ediyorsunuz.

 

Görselde Gürültü Denetimi Düğmesinin Ayrıntıları Gösteriliyor

Sektör lideri Aktif Gürültü Engelleme, eşit derecede anti‑gürültü üreterek dış sesleri bastırıyor ve tamamen dinlediğiniz şeye odaklanmanızı sağlıyor.

 

Gürültü denetimi düğmesine basarak, çevrenizle doğal bir şekilde etkileşime geçebilmeniz için dışarıdaki seslerin kulağınıza ulaşmasına izin veren Şeffaf Mod özelliğine geçiş yapabiliyorsunuz.

 

Dinamik kafa izleme özellikli uzamsal ses teknolojisi, filmler ve TV programları için sizi çevreleyen sinematik bir deneyim sunuyor. 1 AirPods Max; iPhone veya iPad ile bir araya gelip yerleşik jiroskoplardan ve ivmeölçerlerden yararlanarak kafanızın en hafif hareketini bile algılıyor, sesleri aygıtınıza göre ayarlıyor.

 

 

Sihirli Deneyim

Kolaylık konusunu kafamıza taktık.

AirPods Max, AirPods ailesinin kablosuz, zahmetsiz ve sihirli tüm yeteneklerini taşıyor. Kurulumundan Siri komutlarına kadar her özelliği sayesinde her gün her aygıtta kusursuz bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

 

Görselde Tek Dokunuşla Kurulum Gösteriliyor

Görselde iPhone ekranındaki otomatik geçiş bildirimi gösteriliyor. Görselde ekrandaki Ses Paylaşımı kartı gösteriliyor.

 

Tek dokunuşla kurulum

AirPods Max, iPhone’unuza veya iPad’inize anında bağlanıyor. Eşleştirmek için AirPods Max’inizi aygıtınıza yaklaştırmanız ve ekranda görünen Bağlan’a dokunmanız yeterli.2

 

Aygıtlar Arasında Kusursuz Geçiş

iPhone, iPad ve Mac’iniz arasında sorunsuzca geçiş yapın.2 Mac’inizde müzik dinlerken iPhone’unuzu cevaplamak isterseniz AirPods Max otomatik olarak telefonunuza bağlanıyor.

 

Ses Paylaşımı

iPhone, iPad, iPod touch veya Apple TV’nize iki çift AirPods bağlayarak sesli yayınları kolayca paylaşın. AirPods’unuz hangi model olursa olsun, aygıtınıza yaklaştırın ve tek dokunuşla bağlayın.3

 

Ve Daha Da Fazla Sihir

Kafa algılama

AirPods Max’i kafanızdan çıkardığınızda ses duruyor ve yeniden taktığınızda çalmaya devam ediyor. Böylece hiçbir ritmi kaçırmıyorsunuz.

 

Mesaj Seslendirme

Mesajları Seslendir özelliği sayesinde Siri bir mesaj geldiğinde size haber verebiliyor.4 Üstelik telefon görüşmeniz de bölünmüyor. Dilerseniz, ellerinizi kullanmadan Siri’den mesajı yanıtlamasını bile isteyebiliyorsunuz.

 

Hep Açık Siri

Yalnızca “Hey Siri” diye seslenerek yol tarifi alabiliyor, hava durumunu öğrenebiliyor, toplantı planlayabiliyor ve çok daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Geniş komut seçenekleri, favori kişisel asistanınızı her zamankinden daha işlevsel hale getiriyor.

 

Koruyucu Güç

Güç koruyucu.

AirPods Max, oldukça yumuşak ve ince bir tasarıma sahip Smart Case içinde saklandığında ultra düşük güç durumuna geçerek şarjını koruyor.

Görselde Smart Case içinde AirPods Max gösteriliyor.

 

Uzun Çalar

20 saat dinleme, film izleme ve konuşma süresi sunuyor. Hem de Aktif Gürültü Engelleme ve uzamsal ses özellikleri etkinleştirilmişken. 5 Lightning konnektörüyle kolayca şarj edin. Üstelik 5 dakika hızlı şarj ile 1,5 saat dinleme süresi elde edin.

 

 

Teknik Özellikler

Ses Teknolojileri

Apple tasarımı dinamik sürücü

Aktif Gürültü Engelleme

Şeffaf Mod

Adaptif ekolayzır

Dinamik kafa izleme özellikli uzamsal ses

Sensörler

Optik sensör (kulaklığın her iki tarafında)

Pozisyon sensörü (kulaklığın her iki tarafında)

Kılıf algılama sensörü (kulaklığın her iki tarafında)

İvmeölçer (kulaklığın her iki tarafında)

Jiroskop (sol kulaklıkta)

 

Mikrofonlar:

Aktif Gürültü Engelleme için sekiz adet mikrofon

Ses yakalama için üç adet mikrofon

 

Çipler:

Apple H1 kulaklık çipi (kulaklığın her iki tarafında)

 

Kontroller:

Ses seviyesini ayarlamak için çevirme hareketi

Çalmak, duraklatmak veya aramaları yanıtlamak için bir kez basma

Bir sonraki parçaya atlamak için iki kez basma

Bir önceki parçaya dönmek için üç kez basma

Siri için basılı tutma

Aktif Gürültü Engelleme ve Şeffaf Mod arasında geçiş için Gürültü denetimi düğmesi

 

Ebat: 168,62 x 187,27 x 83,44 cm.

Ağırlık: 384,8 gr

Batarya: 20 saate kadar dinleme süresi

Aktif Gürültü Engelleme - Şeffaf Mod ve Uzamsal ses açıkken ya da sesli görüşmede tek şarjla

5 dakika şarjla 1,5 saate kadar dinleme süresi

Bağlantı: Bluetooth 5.0

 

AirPods Pro Max kutu içeriği

AirPods Max

Smart Case

Lightning - USB-C Kablosu

Belgeler

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.