0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
1699,0 TL
Standart Teslimat : 29 Ocak - 02 Şubat
Bu üründe kargo bedava!

Amazfit T-Rex Pro Siyah Akıllı Saat Ürün Açıklaması

 

Maceraya Hazır Tasarım

Her zaman açık ekranıyla 1.3 inç HD AMOLED renkli ekranın netliği, önemli bilgileri kontrol etmek için etkinliğinizi durdurmanıza gerek kalmamasını sağlar.

 

İçten Dışa Dayanıklılık

Amazfit T-Rex Pro, pratiklilik, güç ve konforun titanik bir kombinasyonudur.

 

Keşif Ortağınız

Dört küresel navigasyon uydusunu destekleyen üst düzey keşif ortağıdır. Sistemler; 10 ATM suya dayanıklılık bir kan-oksijen satürasyonu ölçüm sistemi, bir hava izleyici, gün doğumu ve gün batımı monitörü, mevcut ay evresi ekrani, pusula ve barometrik altimetre, tipik kullanımla ultra uzun 18 günlük pil ömrü ve 100'den fazla farklı spor modu.

 

Bilinmeyeni keşfedin

Desteklenen dört Global Navigasyon Uydu Sistemi, yüksek derecede doğruluk ile hızlı konumlandırma sunar. Nereye gidersen git, her zaman nerede olduğunu bileceksin.

 

Akıntıya Sürün ve Sıçrama Yapın

10 ATM sınıfı ile Amazfit T-Rex Pro, 100 metreye kadar derinliğe kadar suya dayanıklıdır, böylece birlikte sört yapabilir, yüzebilir veya gizemli su altı dünyasını keşfedebilirsiniz.

 

Kan-oksijen Doygunluk Ölçümü ile Güvenle Yükselin

Yüksek rakımlı alanlarda, çıktığınız her metre daha büyük zorluklarla birlikte gelir. Bu nedenle Amazfit T-Rex Pro, büyük irtifa değişiklikleri yaşadığınızı tespit ettiğinde sizi uyaracak ve kanoksijen satürasyon testini yaptırmanızı isteyecektir. Vücudunuzu daha iyi korumak için, kendinizi rahatsız hissettiğinizde de bu test yapılabilir.

 

Dolu Kadar Egzersiz Yapın ve Her Hareketinizi Takip Edin

Amazfit T-Rex PRO, 100'den fazla spor moduna sahiptir ve egzersiz kalp atış hizi, kat edilen mesafe, hareket hızı ve çoğu spor modu için gerçek zamanlı olarak yakilan kaloriler gibi kritik verileri izlemek için kullanılabilir.

PAI, kalp atış hızı, aktivite süresi ve diğer sağlık gibi karmaşık bilgileri her kullanıcıya özgü tek bir sayısal değere dönüştürmek için bir algoritma kullanan bir sağlık değerlendirme sistemidir. PAL sağlık değerlendirme sistemi, zaman veya konumdan bağımsız olarak çoğu egzersiz modunu destekler ve ayrıca kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunmak için her kullanıcı için özelleştirilmiş bir sağlık değerlendirmesi oluşturur.

 

Somnus Care

Uyku kalitesi sağlık için çok önemlidir ve bu nedenle Amazfit T-Rex Pro kişisel uyku asistanınız olarak hizmet eder. Saat, hafif, derin ve REM Uyku aşamalarının yanı sıra gündüz uykuları gibi farklı uyku durumlarını tanıyabilir ve uykunuz sırasında olası solunum problemlerini izleyebilir.

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.