0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
449,0 TL
Standart Teslimat : 01 Şubat - 05 Şubat
Bu üründe kargo bedava!

Amazfit Neo Siyah Akıllı Saat Ürün Açıklaması

 

Amazfit Neo

Retronun Ötesinde

Kalp Atış Hızı izleme

Uyku İzleme

28 Günlük Pil Ömrü

Her Zaman Açık Ekran

50 Metreye Kadar Suya Dayanaklık

 

Üst Düzey, Retro, Çok Yönlü Kullanım Özelliği

Amazfit Neo, dört fiziksel düğme ve stil ile çok yönlü işlevselliğin mükemmel dengesini sağlayan bir tasarımla donatılmış retro dört taraflı bir ekrana sahiptir. Klasik tasarım ile modern özelliklerin mükemmel birleşimidir.

 

24 Saatlik Kalp Atış Hızı Takibi İle Önemli Bir Anı Asla Kaçırmayın

 Bio Tracker PPG sensör 3 ile donatılmış olan Amazfit Neo, kalp atış hızınızı günde 24 saat izleyebilir ve sağlık durumunuzu daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme sağlar.

 

Bir Bakışta Sağlığınız

Amazfit Neo, karmaşık verileri izleme ihtiyacını ortadan kaldıran ve fiziksel durumunuzu bir bakışta sezgisel olarak anlamanıza izin veren yenilikçi PAI Sağlık Değerlendirme Sistemini kullanır. PAI, günlük hayatınızda her zaman, her yerde ve her türlü egzersizle kullanılabilir. Karmaşık verileri takip etmek zorunda kalmadan PAI puanınız aracılığıyla sağlığınızı net bir şekilde anlayın.

 

Egzersizleriniz Kayıt Altında

Bio Tracker PPG sensör3 ve güçlü algoritmalarla desteklenen Amazfit Neo, adımlar ve kaloriler dahil egzersizlerinizi takip etmenize yardımcı olur. Koşu, yürüyüş veya bisiklet modlarından birini seçin ve PAI değer puanınızı artırmanıza yardımcı olması için egzersiz süreniz ve kalp atış hızınız hakkında daha ayrıntılı bilgileri görüntüleyin.

 

Uykunuz Kontrol Altında

Amazfit Neo, uykunuzu zahmetsizce izler. Uygulamayla senkronize edildikten sonra, uykunuzun çeşitli aşamalarını ve kalitesini gözden geçirebilirsiniz. Uyku düzeninizi daha net bir şekilde anlamanıza ve uyku kalitenizi iyileştirmek için hangi uyku aşamalarının gerekli olduğunu anlamanıza yardımcı olur. Akilli saatinizi açık tutmanız, gözlerinizi kapatmanız ve uyandığınızda verileri kontrol etmeniz yeterlidir.

 

REM

Muhtemelen rüya gördüğünüzde REM uyku aşamasıdır. Uykunuzu daha iyi anlamayı öğrenin.

 

ŞEKERLEME İZLEME

BioTracker PPG ile 20 dakikalık bir şekerleme sırasında bile uykunuz izlenebilir.

 

7/24 Her Zaman Açık Ekran

Amazfit Neo; retro tarzda, her zaman açık bir ekrana sahiptir. Pil ömrü verimlidir ve ekranı parlak ışık altında bile net bir şekilde görmenizi sağlar. Uyandırmak için kaldir özelliği, saati okurken ekranı hızlı ve doğal bir şekilde etkinleştirmenizi sağlar.

 

Hiç Bir Bildirimi Kaçırmayın.

Amazfit Neo, akıllı telefonunuzdaki bir dizi popüler uygulamadan gelen kısa mesajların, e-postaların ve bildirimlerin sayısı ile senkronize olabilir.

 

Telefon Arama Bildirimleriyle Hiç Bir Aramayı Kaçırmayın

Mesajlaşma doğrudan akıllı telefonunuzdan sayılır.

 

1 Pil Ömrü Dört Hafta İnanılır Gibi Değil!

Amazfit Neo, etkileyici pil ömrüne ve güç yönetimi özelliklerine sahiptir. Tek bir tam şarjla dört haftaya kadar kullanılabilir. Pilin bitmesi konusunda asla endişelenmeyin.

 

50 Metreye Kadar Suya Dayanıklı

Amazfit Neo, dayanıklı bir dış kasa ve 50 metre derinliğe kadar etkili su yalıtımı sağlayan PUR kayışa sahiptir. Koşmak, yürümek veya bisiklete binmek, dayanıklı yapı zorlu koşullar için tasarlandı.

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.