Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Amazfit Gts 2 Mini Siyah Akıllı Saat Ürün Açıklaması

 

Amazfit GTS 2 mini Mini Boyut, Maksimum Güç

Ultra İnce ve Hafif Tasarım I Her Zaman Açık AMOLED Ekran

Kan-oksijen Doygunluğu Ölçümü 1 70+ Spor Modu

Çok ince ve Işık Tasarımı

Kan-oksijen Doyma Ölçüm

Uzun Pil Ömrü

Kalp Atış Hızı İzleme

 

Süper Hafif Ve İnce. Zamanın Ve Hafifliğinin Tadını Çıkarın.

Amazfit GTS 2 mini, en şık kıyafetlerinizi geliştirmek için dikkatlice kavisli 2.5D cam içeren kenarliksiz bir tasarıma sahiptir. GTS 2 mini, 19,5 g2 hafif ağırlığı, 8,95 mm kalınlığı (sensör tabanı olmadan) ve cilt dostu silikon kayışıyla zamanın hafifliğinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

 

Canlı AMOLED Ekran Geliştirilmiş Renk Ve Netlik

Amazfit GTS 2 mini, 1,55 inç AMOLED ekrana sahiptir, bu da ekranınızın saati her kontrol ettiğinizde heyecan verici, canlı ve pratik olacağı anlamına gelir.

 

Kişiselleştirilmiş Saat Yüzleri. Tarzda Çeşitlilik, Benzersiz Cazibe.

Modaya uygun bir akıllı saat olan GTS 2 mini, her kullanıcının benzersiz karakterini yansıtacak şekilde kişiselleştirilebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50'den fazla saat yüzü ile, çoğu eşleşen bir Her Zaman Açık Ekran ile, her zaman şık olduğunuzdan ve beğendiğiniz arayüzü görebildiğinizden emin olabilirsiniz. Ya da saati gerçekten kendinize ait hale getirmek için, kendi fotoğraflarınızı arka plana yükleyin ve özel modüler kadranla ilgilendiğiniz şeye odaklanın.

 

Çok Yönlü Sağlık Yönetimi. Her Ayrıntı Önemlidir.

Amazfit GTS 2 mini, bileğinizden toplam sağlık yönetimi elde etmek için kalp atış hızı izleme, kan-oksijen satürasyon ölçümü, uyku izleme, stres seviyesi izleme ve kadın döngüsü izleme ile diğer işlevleri sağlayabilir. PALTM sağlık değerlendirme sistemi ayrıca, fiziksel durumunuzu basit, tek değerli bir puanla sunmak için karmaşık sağlık verilerini gelişmiş bir algoritma ile işler.

 

Kan-oksijen Doygunluğu ölçümü. Kişisel Sağlık Koruyucunuz

Kan-oksijen satürasyonu (SpO2), insan sağlığının en önemli göstergelerinden biridir ve bu nedenle, tamamen yükseltilmiş Amazfit GTS 2 mini için bir Spo2 ölçüm işlevi dahil etmeyi sağladık. Sürekli, yoğun fiziksel veya zihinsel aktiviteye başladıktan sonra, kolunuzu sabit tutun ve fiziksel durumunuzu daha iyi anlamak için kendinizi iyi hissetmeye başladığınız anda SpO2 seviyenizi test edin.

 

24 Saat Kalp Atış Hızı İzleme. Sizi korumak İçin Uyarılar.

GTS 2 mini'nin 24 saatlik yüksek hassasiyetli kalp atış hızı izleme işlevi, kalp sağlığının sektör lideri derinlemesine izlenmesini destekler. Ayrıca, kaza olasılığını azaltan ve hayatınızı korumaya yardımcı olan anormal derecede yüksek kalp atış hızı için uyarılar da sağlanır.

Amazfit GTS 2 mini, gece boyunca hafif, derin ve REM7 uyku aşamalarında uyku solunum kalitenizi değerlendirebilir ve ayrıca daha eksiksiz uyku bilgilerini kaydetmek için gündüz şekerleme tanımlamasını destekler.

 

Şekerleme Takibi

20 dakikadan fazla bir şekerleme kaydedilebilir.

 

Uyku kalitesi izleme

Uyku tavsiyeleri Uyku kalitenizi ve alışkanliklarinizi nasıl iyileştireceğiniz konusunda öneriler alın.

Bir uyku kalitesi değerlendirme sistemi uykunuzu değerlendirir ve bir puan verir.

 

Kadın Döngüsü Takibi. Önceden planlamak.

Adet döneminizi kaydettikten sonra Amazfit GTS 2 mini, takip eden adet ve doğurganlık dönemlerinin süresini ve uzunluğunu akıllıca ve yakından tahmin ederek kadınlara gönül rahatlığı sağlayabilir. Sürprizlerden kaçınmak için döngünüzü anlayın.

 

PAI" Sağlık Değerlendirme Sistemi. Anlamak için Tek Bir Puan Fiziksel durum.

PAITM skoru, kalp atış hızınız ve diğer karmaşık sağlık bilgilerinizle ilgili verilerin bir algoritma ile işlenmesiyle hesaplanır. Bu tek değer puanı, herkese kişiselleştirilmiş bir deneyim sunarak, benzersiz sağlık verilerine dayalı olarak her kullanıcı için özelleştirilmiş bir sağlık değerlendirmesi sağlar. PAITM sağlık değerlendirme sistemi, geniş kapsamlı zaman ve mekandan bağımsız olarak egzersiz türlerinin çoğu.

 

Stres Düzeylerinizi İzleyin. Bunaldığınızda Sakinleştirici İpuçları Alın.

Stres, birçok sağlık sorununun altında yatan nedendir. GTS 2 mini ile, kişisel stres seviyenizin (rahat, normal, orta veya yüksek) nerede olduğunu gün boyunca baskı altında veya stresli hissettiğiniz her an kontrol edebilir ve bunu nasıl azaltacağınıza dair öneriler alabilirsiniz.

70+ Yerleşik Spor Modu. Gerçek Zamanlı İzleme ve Analiz.

Amazfit GTS 2 mini, içeride veya dışarıda spor meraklılarını kapsamasına izin veren 70'in üzerinde yerleşik spor moduna sahiptir. Daha eksiksiz bir deneyim için saat telefonunuzdaki müziği kontrol edebilir, egzersiz aşamaları, koşullar ve kalp atış hızı bölgeleri hakkında bildirimler sağlayabilir ve egzersizinizi bitirdikten sonra Uygulamada bir spor verileri raporu oluşturabilir.

 

Spor verileri raporu

Spor yaptıktan sonra spor verileri raporunuzu görüntüleyin.

 

Gerçek zamanlı spor

Kalp atış hızınızı ve fiziksel durumunuzu gerçek zamanlı olarak izleyin.

 

Müzik Kontrolü

Egzersiz yaparken müziğinizi telefonunuzdan kontrol edin.

 

Sport Notification

Spor yaparken aşamalarınız, koşullarınız ve kalp atış hızı bölgelerinizden haberdar olun.

14 Günlük Pil Ömrü. Daha Fazla İç Konfor.

Tamamen optimize edilmiş bir pil yönetim sistemi, Amazfit GTS 2 mini için 14 güne kadar pil ömrü sağlar. Sürekli şarjın neden olduğu endişeden kurtulun ve enerjinin akmasını sağlayın. 220mah pil, iki haftaya kadar çalışma süresi boyunca size güç vermeye hazırdır.

 

7 Gün Yoğun kullanım

Kalp atış hızı izleme ve uyku izleme (aynı anda 1 dakika izleme), tüm gün stres kontrolü, uyku izleme özelliği etkin ve uyku tekrarda açık egzersiz, "Asansör - oksijen ölçümleri" 200 günde 50 bildirimleri ve iki kan ve 90 dakika Destekli.

Not: Koyu tenli kişiler için, pil ömrü yoğun kullanımla daha da azalacaktır.

 

Teknik Özellikler

Ekran Malzeme: AMOLED

Boyut (Kare): 40,5 x 35,8 x 8,95 mm (sensör tabanı olmadan)

Boyut: 1.55”

Ağırlık: 19.5 g (without strap)

Çözünürlük: 354 x 306

 

Batarya

Pil Kapasitesi: 220 mAh (typical value)

Şarj süresi: Yaklaşık 2 saat

Tipik Kullanım Pil Ömrü: 14 gün

Temel Kullanım Pil Ömrü: 21 gün

Ağır Kullanım Pil Ömrü: 7 gün

 

Kayış

Malzeme: Silikon

Genişlik: 20 mm

Toka: Klasik pimli toka

Paket içeriği:

Saat gövdesi (standart kayış dahil) / şarj tabanı / kullanım kılavuzu

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.