Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Amazfit Bip U Pro Siyah Akıllı Saat Ürün Açıklaması

 

Amazfit Bip U Series

Akıllı Egzersizlere ilk Adımınızı Atın

1.43” Büyük Renkli Ekran Kan-Oksijen Seviyesi Ölçümü

5 ATM Suya Dayanıklılık 60+ Egzersiz Modu İle Yüksek Hassas GPS

 

1.43" Büyük Renkli Ekran

Daha büyük ve net görünümün tadını çıkarın. 320X302 piksel çözünürlük, tüm gelen aramaları, mesajları ve hatırlatıcıları son derece net hale getiren mükemmel bir görsel ekran oluşturur.

 

Saat Ara Yüzü Yaşam Tarzınızı Bileğinizde Tasarlayın Ve Takın

Ruh halinize ve kıyafetinize uyacak 50 saat ara yüzü mevcuttur veya daha kişiselleştirilmiş bir saat arayüzü için kendi fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Bip U ayrıca, saatinize her bakışta benzersiz bir deneyim haline gelen animasyonlu saat ara yüzlerini de destekler.

 

Özelleştirilebilir Modüler Ara Yüz İle Sizin İçin Önemli Olanı Vurgulayın

Özelleştirilebilir modüler özellik sayesinde saatinizin ana ekranında saat, tarih, hava durumu, kalp atış hızı ve daha fazlası gibi sizin için önemli olan bilgileri seçin ve görüntüleyin.

 

Süper Hafif Gövde Tüm Gün Rahatınız Yerinde

En yüksek performansınızda bile rahatsız etmeyen ultra hafif tasarım

 

50 m Su Geçirmezlik Yüzmenin Yeni Hali

50 metreye kadar suya dayanıklı, yüzmek için Bip U en iyi yardımcınız. Su altında bile performansınızı kaydetmeye devam eder.

 

Spor Modu

Yüksek hassasiyetli GPS ile daha yüksek seviyede egzersiz yapmanızı sağlar. Bip U, daha yüksek bir seviyede egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için egzersiz verilerinizi kaydeder. Yürüme mesafenizi, hızınızı, kalp atış hızı değişikliklerinizi, yakılan kalorileri ve kalp atış hızınıza bağlı olarak yağ yakma bölgenizde veya kardiyopulmoner güçlendirme bölgesinde egzersiz yapıp yapmadığınız gibi diğer önemli faktörleri kontrol edebilir ve kalp atış hızınız yükseldiğinde anında uyarılar verebilirsiniz.

 

Kan-Oksijen Seviyesi Ölçümü Yeni Bir Sağlık Ölçüsünü Kavrayın

Bu akıllı saat, kan-oksijen satürasyonunun ölçümünü destekleyen yeni geliştirilmiş biyolojik optik izleme sensörü BioTracker 2 ile donatılmıştır. Kendinizi iyi hissetmediğinizde, zihinsel stres altındayken, maraton ve spor salonu seansları gibi yoğun egzersizler yaptığınızda veya yüksek rakımlı ve hipoksik ortamlarda, kan-oksijen doygunluğunuzu anında ölçebilir ve fiziksel durumunuzu anlayabilirsiniz.

 

Uyku Kalitesi İzleme En İyi Performans İçin Uyku Kalitenizi Artırın

Saat, derin uyku, hafif uyku, REM, uyanma zamanı ve öğleden sonra uykusu dahil olmak üzere uyku durumunuzu doğru bir şekilde izler. Size bir uyku kalitesi puanı ve iyileştirme içgörüleri sağlamak için özellikleri yorumlar.

 

Kalp Atış Hızı İzleme Kalp Atış Hızınızı 7/24 İzleyin

Bip U 24 saatlik kalp atış hızı izlemeyi sürdürebilir. Tescilli BioTracker PPG biyolojik optik sensörü ile Amazfit Bip U, doğru kalp atış hızı ölçümleri sağlar.

 

Paı Sağlık Değerlendirme Sistemi

Hayati Sağlık Verilerini Basit Bir Puan Halinde Derleyin

PAI, kalp atış hızı verileri, aktivite süresi ve diğer sağlık verileri gibi karmaşık bilgileri sayısal değere dönüştürmek için algoritmalar kullanan ve bu verileri kullanıcılara sunan bir sağlık değerlendirme sistemidir. PAI'nin işlevselliği egzersizin zamanı, yeri veya şekli ile sınırlı değildir. Ek olarak, her kullanıcı için benzersiz sağlık verilerine dayalı olarak özelleştirilmiş bir sağlık değerlendirme sistemi oluşturarak herkese kişisel bir deneyim sunar.

 

Stres İzleme Stres Seviyesini Düzenlemek İçin Nefesinizi Eğitin

Bip U stres izlemeyi destekler ve stres seviyenizi dengelemeye yardımcı olmak için nefes eğitimi verebilir, böylece ne zaman dinlenmeniz ve rahatlamanız gerektiğini bilirsiniz.

Adet Döngüsü İzleyici Uyarıları alın ve önceden plan yapın

Amazfit Bip U, adet ve yumurtlama dönemlerinizi kaydetmenize yardımcı olabilir ve zamanı gelmeden önce sizi uyarabilir, böylece ileriyi planlayabilir ve aksaklıkları önleyebilirsiniz.

 

Olağanüstü Pil Ömrü ile Maceranızı Uzatın

Tam olarak şarj edildiğinde, rahatlayabilir ve potansiyel olarak bir haftadan fazla seyahatin tadını çıkarabilir veya şarj cihazları konusunda endişelenmeden çalışabilirsiniz. Çantanızdaki bir adet daha az şarj cihazıyla beş ila dokuz günlük aktivitenin ve ilerlemenin keyfini çıkarın.

Standart Kullanım 9 günlük batarya

Yoğun Kullanım 5 günlük batarya

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.