Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Sade ve Derin

Sade ve Derin

Sade ve Derin

9/10 - 5 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Yaptığımız her şey yırtılırcasına gerçek olmalı. Çığlık çığlığa. Yazacaksak iç organlarımızı parçalarcasına yazmalıyız, derimizi soyarcasına.. Okurken de yazarla savaşmalıyız. Öfkelenmeliyiz ona. Ona ter döktürüp sonra teslim olmalıyız. Okuduktan sonra da, yazdıktan sonra da, yaşarken de dünyaya tekrar dönmek zor olmalı..

Hayat bak! Dur sen biraz ya da tamam; ya sen devam et ama bir izin ver, sürekli üstüme gelme. Her gün bir şey çıkarma, bir normal ol, aklını başına topla. Bak sen devam et ben şurada ineyim. Daha doğrusu; hemen şu anda bir uyuyayım, sen yavaşladığında uyanırım. O zaman uyandır beni..
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 164

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: İkinci Adam Yayınları

Sayfa Sayısı : 164

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

ISBN: 9786051284958


Yorumlar (2)

harika bir kitap..

Kitap bir çok konuda kısa anlatılardan oluşuyor. zengin bir bilgi birikimi ve içten bir sevgi ile kaleme alınmış. sizi iyi vakitlere çıkarmayı bilen aşk, sanat, kişisel gelişim ve yaşam gibi konularda hayata bakışınızı olumlu yönde değiştiren yetenekli bir kitap.. Mutlaka okuyun pişman olmayacaksınız..

Mükemmel

Kitap; sanat, aşk, insan, yaşam, gelişim, mevsimler, tarih, denemeler bölümlerinden oluşuyor. Hayata, sanata, insana dair keskin gözlemler sade ve derin bir üslupla birleşince böyle bir kitap ortaya çıkmış. Okudum ve çok sevdim. Okumanızı tavsiye ediyorum.