Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Aeden - Bir Dünya Hikayesi

Aeden - Bir Dünya Hikayesi

Aeden - Bir Dünya Hikayesi

8/10 - 72 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Destek Yayınları

Geri dönmüyorlardı! 
Artık niye Dünya'da olduklarını biliyorlardı.
Yaşam enerjisinin bu şekilde yağmalanmasına izin vermeyeceklerdi, ne pahasına olursa olsun ona sahip çıkacaklardı.
Evrende hata yoktu, tesadüf yoktu!
Nihayet anlamışlardı.
İnsan doğulmaz, insan olunurdu.
Masalla gerçeği ayırt edebilecek okurlara...
(Tanıtım Bülteninden)


Dili: Türkçe

ISBN: 2789788610008

Format: Epub


Yorumlar (8)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
çığır açıcı

Popüler kültüre malzeme olup dizisi çekilen ve böylelikle TR çapındameşhur olan Fi,Çi,Pi serilerini okumadım; okumayı da düşünmüyorum. Hatta bu sabun köpüğü kitaplar yüzünden Aeden'e uzun süre haksızlık ettim,almadım,okumamakta direndim. Şimdi ise bitecek diye aklım gidiyor. İlk 30-40 sayfası beklenen sürükleyiciliği vermeyebilir; sabredin! Güzel bir hayal gücünün yine güzel bir anlatımı olmuş. Tabi içindeki bilgilerin büyük kısmı gerçek. Okurken notlar alıp araştırma yapmak isteyeceksiniz (istemelisiniz de). Kısacası, okuyun lütfen. Pişman olmayacaksınız.

beğenmedim

fi ci pi yi okudum aynı sürükleyiciliği  bu kitaptan da beklemiştim ama umduğumu bulamadım 25 sayfayı çok zorlanarak okudum sonra bıraktım. Begenenlere sormak istiyorum sizde başta zorlandınız mı ? bazı kitaplar sonradan daha akıcı olabiliyor o yüzden merak ettim.

Dön Bir Dünya' ya Bak..

Yine ve yeni farkındalığı yüksek bir kitap. Bu kadar iyi analiz edebiliyor ve analizleri dupduru bir dil ile yazıya aktarabiliyor olmak.. 600 sayfa ve her sayfası bir öğüt niteliğinde. Emeğine ve yüreğine sağlık.