Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


1Q84

1Q84

1Q84

8/10 - 102 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Doğan Kitap

"Yürekten sevdiğin bir insan varsa, bir kişi olsun yeter, hayatın kurtulmuş demektir"

Sarsıcı bir yolculuğa hazır mısınız?

Öyleyse kemerlerinizi bağlayın. Erkekleri, titizlikle geliştirdiği bir yöntemle öteki dünyaya gönderen genç bir kadınla tanışacaksınız. Ve amansız bir takiple onun peşine düşen fanatik bir cemaatin müritleriyle…

Romantik misiniz?

Evet, bu kitapta aşk da var… İki dünya bir araya gelmeden mümkün olmayan bir aşk.

Yaşadığınız dünya gerçek mi, hiç düşündünüz mü?

Düşündüyseniz, paralel bir evrene geçmek sizi heyecanlandıracaktır o zaman.

Hayatı algılayışınızı değiştirecek bir kitabın kapağını açmak üzeresiniz şu an.

Yaşayan en büyük yazarlardan biri olarak kabul edilen Haruki Murakami başyapıtı, tüm dünyada milyonlarca satan kitabı 1Q84'le bir imkânsızı başarıyor.

Nefesinizi kesecek bir macera romanını, gerçek nedir, insan neye inanmalı, aşk dünyayı kurtarabilir mi soruları ekseninde bir yürek atlasına dönüştürüyor.

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 1256

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 1086

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap


Dili: Türkçe

ISBN: 2789785929482

Format: Epub


Yorumlar (26)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
İyi ki okumuşum.

Kitabı neredeyse hiç sıkılmadan okudum. Okuduğum ilk Murakami kitabı idi. Bununla beraber kitabı bitirir bitirmez yazarın diğer eserlerini okumak için inanılmaz bir güdülenme hissettim kendimde. Diğer taraftan, 1Q84'teki karakterlerin ruhsal tasvirleri, onların gelgitleri bence oldukça başarılı bir şekilde kaleme alınmıştı. Ayrıntıdan hoşlanan okurlar için kitabın albenisi çok daha fazla bu yüzden. Romanda yer verilen tekrarlar benim canımı hiç sıkmadı. Yazarın kitapta oluşturduğu evrene girince zaten her şey o kadar akışkan bir şekilde hareket ediyordu ki, ineceğim metro durağını bile kaçırdığım oldu. Kısacası okuyun, pişman olmayacaksınız.

Vakit kaybı

Tam bir popüler kültür şişirmesi. Sürekli aynı kelimeler. Tekrarlanan aynı şeyler. Aynı olayların baştan anlatılması. 1000 sayfası atılsa içinden hiç bir şey değişmez. Hele sonunda iyice bayıyor geçen 1000 sayfanın hatrına atlaya zıplaya okunası. Bu kadar sayfanın ardından hikayede bir çok açıkta kalan nokta var. Biri ilk okul aşkı mı dedi? Hadi ordan...

gerçekten güzel bir kitap

tavsiye ederim.
kitabı okurken ülkemdeki cemaat hükümet çatışması hep aklıma geldi.