Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Selahattin Yaylamaz

Selahattin Yaylamaz

1969 yılında Osmaniye'de doğdu. Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesini bitirdi. Adıyaman, Bolu ve Erzincan'da öğretmenlik yaptı.
Sınıf içinde farklı eğitim-öğretim uygulamaları ile dikkatleri çekti. Yaptığı ilginç ve özgün çalışmalar ulusal basında, televizyon ve gazetelerde yer aldı. Dergilerde röportajları yayımlandı.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen bir dizi eğitimleri aldıktan sonra yeni öğretim programı ve metodoloji formatörü oldu. Eğitimde yeni gelişmeleri sürekli takip etti.
Ülkemizdeki özel kolejlerin ve üniversitelerinin uyguladığı "Eğitimde Yeni Yaklaşımlar" programlarına katıldı. Kendi imkânlarıyla üniversitelerin ve özel kolejlerin kongre, konferans ve sempozyumlarına katıldı.
Avrupa Birliği destekli projeler kapsamında gerçekleştirilen eğitimleri, Dünya Bankası ve Avrupa Birliğinin yabancı eğitim uzmanlarından uluslararası düzeyde aldı.
Bir süre İstanbul'da Kartal Belediyesi Kartalite Akademisi'nde "Öğrenmeyi Öğrenme Projesi"nde görev aldı.
Birçok ilde, milli eğitim müdürlükleri bünyesinde, belediyeler ve özel öğretim kurumlarında seminerler, konferanslar ve eğitimler verdi.
Bir müddet Erzincan Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde ders okuttu.
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Hizmet İçi Eğitim Enstitülerinde öğretim görevlisi olarak görev yaptı.
Aynı zamanda Türkiye'nin İlk Aile Öğretmeni olan Yaylamaz, eğitim ve yazı çalışmalarına devam etmektedir.

''Çocuklar Parka Anneler Okula, Gelecek Okumakla Gelecek'' adıyla yayımlanmış bir adet eseri bulunan Yaylamaz, Türkiye'mizi aydınlatacak eğitim çalışmalarına büyük bir azimle devam etmektedir.Eserleri

TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Okuma Zekası
12,00 TL %40 7,20 TL
Aile Terapisi
17,00 TL %40 10,20 TL

Ne Okusam?

TÜM OKUMA LİSTELERİ