Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
PS4 THE SIMS 4

PS4 THE SIMS 4

PS4 THE SIMS 4

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

EA

  • Bu üründe kargo bedava!..

PS4 THE SIMS 4


 


OYUN HAKKINDA


 


Kuralların olmadığı sanal bir dünyada insan oluşturma ve kontrol etme gücünün tadına varın. Güçlü ve özgürsünüz eğlenin, hayatla oynayın!


 


ÖZELLİKLER


 


BENZERSİZ SİM’LER OLUŞTURUN


Kendine has görünüşleri, kişilikleri ve yepyeni duyguları olan birbirinden farklı Sim’ler oluşturun. Create a Sim aracı ile Sim'lerinizin vücut yapılarını oluşturun, daha sonra saç stilleri, yürüyüş tipi ve kıyafetlerini seçin. Daha sonra kişiliklerini seçerek yaşamak içi bir amaç verin ve bu doğrultuda yaşamlarını kontrol edin.


 


MÜKEMMEL EVİ İNŞA EDİN


Oda bazlı yeni İnşa Modu ile Sim’lerinize kolayca ev tasarlayıp yapın. Hayallerinizdeki evi tasarlayın, odalarını ve mobilyalarını oluşturun. Hatta havuz ve bodrum katları ile daha da farklı evler yaratın.


 


RENKLİ DÜNYALARI KEŞFEDİN


Dünyalar arasında dolaşın, benzersiz mahalleleri ve ilginç mekanları keşfedin. Sim'leriniz farklı mahallelerde dolaşarak daha fazla sosyalleşecek, arkadaşları ile parklarda takılacak, ve bir çok eğlenceli ve yeni eşyalar bulacak.


 


HAYATLA OYNAYIN


İlişkilerden iş hayatına Sim’lerinizin yaşamındaki zengin ve keyifli anlara yön verin. Yapacağınız seçimler Sim'lerinizin tüm yaşamına etki edecek, doğumdan ergenliğe, orta yaşlardan yaşlılığa kadar. Sim'lerinizin yeteneklerini geliştirin ve yeni hobiler edinin.

ISBN: 5035223122401


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!