Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
PS4 God Of War

PS4 God Of War

PS4 God Of War

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

Sony

  • Bu üründe kargo bedava!..

PS4 God Of War

20 Nisan 2018 tarihinde dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa çıkacak olan ve oyun dünyasının en popüler aksiyon, macera oyunu God of War’ın ön siparişi başladı.

God of War’u ön siparişten satın alan her müşteriye verilecek olan DLC (downloadable content – indirilebilir içerik) hediyesidir. Tüm DLC şifreleri 18 Nisan 2018 günü mail yoluyla gönderilecektir.

Not: Şifreler 20 Nisan 2018’de aktif olacak olup, yine bu tarih itibarıyla indirilebilir hale gelecektir. Bu tarihten önce ise “de-aktif” durumda olacaklardır ve hiçbir şekilde indirilemezler, kullanılamazlar.

 

ÖN SİPARİŞ HEDİYESİ 01 (DLC – İNDİRİLEBİLİR İÇERİK) Not: Ön sipariş hediyesi olan dijital kodunuzun girişini, PS Store üzerinden “Para Puan Kodları” sekmesine giriş yaparak yapabilirsiniz.

 

Universal Shield Paketi (x3)

Defender of the Chosen Shield

Grace of the Wanderer Shield

Luck of the Ages

Oyun içinde kullanabileceğiniz ve size farklı özellikler sağlayacak kalkan.

Oyun içinde kullanabileceğiniz ve size farklı özellikler sağlayacak kalkan.

Oyun içinde kullanabileceğiniz ve size farklı özellikler sağlayacak kalkan.

Oyun içi XP (deneyim) puanınızı arttıran ve silahınızı daha da güçlendirecek bir özellik.

     

 

 

 

İÇERİDE YATAN CANAVAR

Öfkeyi kontrol et

Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor. PS4 God Of War

Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli.

 God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini, yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor. 

 PS4 God Of War

 

 

 

 

Yeni ve cesur bir anlatım

Saygısını kazanma konusunda kararlı olan oğlunun hocası ve koruyucusu rolünde olan Kratos, adı anıldığında akla gelen ilk şey olan öfkesini dizginlemek için beklenmedik bir fırsatla karşı karşıya. Oğluna bıraktığı karanlık geçmişi sorgulayan Kratos, geçmişindeki kusurları ve dehşeti telafi etmeyi amaçlıyor.

 

Daha karanlık bir dünya

İskandinav mitolojisinin yabani ormanları, dağları ve diyarlarında geçen bu oyunda; kendi yaratıkları, canavarları ve tanrıları olan tehlikeli ve tamamen farklı bir diyara adım atmaya hazır olun. PS4 God Of War

God of War’un özellikleriyle ilgili daha çok şey öğrenin

 

Amansız mücadeleler

Yakın çekim serbest omuz arkası kamerayla aksiyon her zamankinden daha yakına taşınıyor ve mücadele, amansız ve kararlı bir hâle bürünüyor. Kratos’un büyülü ve güçlü baltası, ölümcül bir silah olmasının yanında, keşif için de oldukça kullanışlı bir silah. Gardını asla bırakma.

ISBN: 0711719378273


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!