Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Delinin Yıldızı

Delinin Yıldızı

Delinin Yıldızı

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Sanatçı:
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bu albüm kendi gücüyle ayakta durmaya çalışan kız çocuklarına ve onlara bunun için yol gösterenlere ve güzeller güzeli annemiz Güler Özbey'e adanmıştır.”

 

Türk rock müziğinin mihenk taşı Vega, GRGDN Müzik etiketiyle yayınlanan ve 10 şarkıdan oluşan yeni albümü “Delinin Yıldızı” geri döndü. Deniz Özbey ve Tuğrul Akyüz’den oluşan grup, 2012’den bu yana büyük bir özveri ile üzerinde çalıştıkları yeni albümleri “Delinin Yıldızı” ile müzik marketlerde ve dijital platformlarda müzikseverler ile buluştu.


Plak olarak da yakında satışa sunulacak olan albüm, yayınlandığı ilk günden itibaren iTunes’da en çok satan albümler listesinde 1 numaraya yerleşti.

 

1996 yılında elektro pop, elektro rock arası bir çizgide müzik yapmaya başlayan grup, “Tamam Sustum” (1999), “Tatlı Sert” (2001) ve “Hafif Müzik” (2005) albümleriyle Türk modern rock müziğinde kült sıfatına oturdu.

 

10 yeni şarkıdan oluşan “Delinin Yıldızı” albümünü, müzikal birlikteliklerindeki uzun yol arkadaşları Serkan Hökenek ile birlikte kaydettiler.

 

 

 

Parça Listesi:

 

1. Delinin Yıldızı        

2. İsim – Şehir                        

3. Arzuhal                  

4. Sevgilim                          

5. Dertler İri Kıyım

6. Komşu Işıklar

7. Dünyacım                

8. Sonunu Söyleme Bana

9. Man-yak-lar            

10. Ve Tekrar

 

 

 

Disk Türü : CD

Disk Sayısı : 1

ISBN: 8698785061815


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!