Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Aklimda Kalanlar

Aklimda Kalanlar

Aklimda Kalanlar

Sanatçı:
Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Fettah Can "Aklımda Kalanlar" albümü Plak formatında satışa sunuluyor.
Söz yazarı, besteci kimliği ile tanıdığımız ve şimdi de yorumcu kimliği ile büyük beğeni taplayan Fettah Can, Aklımda Kalanlar " albümünü Plak formatında satışa sundu. Yüksek ses kalitesi ve arşiv niteliği taşıyan ürün sınırlı sayıda üretildi. Tüm kayıtlar plak formatına uygun olarak yeniden mastering yapıldı.
Albümden farklı olarak yeni bir grafik tasarımı ile hazırlanan, içerisinde poster ve plağın yer aldığı bu özel tasarım satışa sunuluyor.


Albüm İçeriği
1.Mandalinalar
2.Yalnızlık
3.Sana Affetmek Yakışır
4.Duvar
5.Bu Aşkın Katili Sensin
6.Yanan Ateşi Söndürdük
7.Evlilik Sandalı
8.Alem Biliyor
9.Milat
10.Boş Bardak


Disk Sayısı: 1

ISBN: 8697441641064


Yorumlar (3)

Mutlaka Alın!

Herkes arşivi için almalı.  TV'deki bir dizi ile yeniden gündeme geldiğini okudum!

Yurt dışında yaşayan arkadaşlarıma da hediye olarak aldım. Her şey son sürat ucuzlarken ve "fast-food"laşırken, her zaman iyiyi ve güzeli alkışlamak ve takdir etmek lazım.
Ayten Alpman'ın başarısının arkasında büyük bir kabiliyet, çok çalışma ve doğallık var. Ayten Alpman'ın ve söz yazarı Fikret Şenes'in büstü dikilmeli. Çok geç bile kalındı! "Klas" sözü bu CD için en iyi tanımlama.

Beni benden alan şarkılar...

Özellikle 'Ben Varım' şarkısını her dinlediğimde içim sızlıyor. Ne varsa eski şarkılarda varmış. Ayten Alpman, insanı duygu denizinde yüzdürüyor. Yüreğinde fırtınalar koparıyor...

Yorum süper, kayıtlar süper, yeni dönem tekno-pop-hafif müziği gibi ucubelerin yanında gerçek bir müzik şahaseri. İnsanın her geçen gün geçmişe neden daha çok özlem duyduğunu anlamak için dinleyin lütfen...Tebrikler. Ayrıca diğer eski gerçek SANATÇILARI da bekliyoruz ..Tüm emeği geçenlere de teşekkürler..