Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yedinci Papirüs

Yedinci Papirüs

Yedinci Papirüs

8/10 - 14 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Gönül Suveren
Yayınevi :

Altın Kitaplar , Meşhur Romanlar Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Zorunluluk yüzünden biraraya gelmiş bir serüvenciyle bir araştırmacı, Taita'nın binlerce yıl öncesinden bıraktığı şifreli bilgileri çözmek ve büyük Mısır firavununun mezarını bulmak için zorlu bir mücadeleye girişirler.
Afrika'da kendilerini bekleyen acımasız rakipleriyle yarışarak sonuca yaklaşmak ve ele geçirdikleri bilgilerin ışığında bilim dünyasına inanılmaz sırları göstermek için neredeyse hayatlarını ortaya koyarlar.
Yaşamla ölüm, hayalle gerçek arasında gidip gelen dakikalar kimin kazanacağını belirleyecektir.
Binlerce yıl öncesinden günümüze seslenen Taita'nın sesini duymak ve söylediklerini anlamak istiyorsanız dikkatli olun. Heyecanın bu defaki tadı çok farklı!...Sayfa Sayısı: 476

Baskı Yılı: 1999


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Sayfa Sayısı : 476

İlk Baskı Yılı : 1999

Dil : Türkçe

ISBN: 9789754056013


Yorumlar (9)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Mısır büyüsü

Yazarın okuduğum kitapları arasında en iyisi. Aynı tadı almak için okuduğum diğer eserlerinde bu tadı alamadım. İpuçlarını takip ederken kendinizi büyük bir maceranın içinde buluyorsunuz. Eğer mısır büyüsüne birazcık kapılmışsanız, mutlaka okumalısınız...

YP

Yazarın en iyi kitaplarından biri bence. Hem Mısır gizemini hem de çöl havasını çok güzel yakalamış ve bir solukta okunuyor. Paranız ve zamanınız boşa gitmez.

YEDİNCİ PAPİRÜS

Wilbur Smith romanları ile ilk tanışmam bu roman ile oldu, Çok etkilendim dogrusu. Hayli akıcıydı ve çabucak bitiverdi. Peşinden seriyi tamamlayan diğer kitaplar Nehir Tanrısı ile Büyücü Kral'ı okudum. Bunlarda en az Yedinci Papirüs kadar iyiydiler. Sıra serinin son kitabı 11. Yazıt'ta...  Mısır ile ilgilenenlere şiddetle tavsiye ederim. Kaçırmayın :)