Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yalnızlık Gittiğin Yoldan Gelir

Yalnızlık Gittiğin Yoldan Gelir

Yalnızlık Gittiğin Yoldan Gelir

"Yalnızlık Gittiğin Yoldan Gelir" - Dene(mesel) Roman

Yayınevi :

Sel Yayıncılık , Selçuk Altun Kitaplığı Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Dünyanın en iyi yazarı kim? Çela ne-re-de-sin?

Bu roman kitaplarla, kitabevleriyle; müzikten resme, arkeolojiden antikalara, Beyoğlu ve Manhattan arka sokaklarından gezegenin diğer çizgi dışı noktalarına okura sayısız ipucu dağıtan bir merakın ürünleriyle, özellikle de Oktay Rifat'ın şiirleriyle kaplı bir yolda, gizemli serüvenini aktarıyor.

Romanın anlatıcısı, kaderin mi karşısına çıkardığı O.Y.'nin tuhaf bir oyunuyla önce, bir sığınakta gizlenen Edirnekâri sandığa ulaşmak zorunda.

Sahi, kimdir dünyanın en iyi yazarı?


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2007


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 278

Baskı Yılı: 2007


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sel Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2007

Sayfa Sayısı : 208

Dil : Türkçe

ISBN: 9789755703145

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Virgül Eleştirdi

Bir dolar mültimilyonerinin Yoksunluğu

BEDİRHAN TOPRAK

Bilebildiğim kadarıyla bir “ilk”le karşı karşıyayız: Sonunda sanayici bile olduğu için burjuva da olabilmiş kimi zenginlerin konu edildiği romanlar da okuduk ama hem de dolar milyoneri bir zenginin kahramanı olduğu bir romanla ilk kez tanışıyor edebiyatımız (belki Aylak Adam’ın “C.”si gelebilir akla ama o zengin değil “paralı”ydı); bu, her şeyden önce, hem de o ölçüde zengin birilerinin de insanın sonsuz çaresizliğinden nasiplenmiş olabileceklerini düşündürtmesi bakımından ilginç bir karşılaşma ve “Yalnızlık Gittiğin Yoldan Gelir”i türünün içinde farklılaştırmaya yetiyor;

.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Sabit Fikir

İstanbul sokakları, yerli polisiyelerin başkahramanı...
Fikri Sabit

Türkiye’den iki yazar dünyanın en önemli polisiye yazarlarını çatısı altında toplayan Uluslararası Polisiye Yazarlar Birliği’nin yabancı dillerden İngilizceye çevrilen nitelikli polisiye romanlar listesine girmeyi başardı. Uluslararası Polisiye Yazarlar Birliği’nin Kuzey Amerika Birimi tarafından hazırlanan son listeye Türkiye’den giren ilk isim ‘Senelerce Senelerce Evveldi’ isimli son romanıyla Selçuk Altun oldu. Selçuk Altun’un Telegram Yayınevi tarafından çıkan ve ‘Many And Many A Year Ago’ ismiyle İngilizce’ye çevrilen romanı listede ilk sıralarda yer aldı. Listeye Türkiye’den giren ikinci isim de Penguin Yayınevi tarafından basılan The Gigolo Murder (Jigolo Cinayeti) adlı romanıyla yazar Mehmet Murat Somer oldu.

.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!