Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Trainspotting

Trainspotting

Trainspotting

8/10 - 47 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Avi Pardo
Yayınevi :

Siren Yayınları

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Trainspotting, dibe vurmaktan çekinmeyenlerin öyküsü. Kısa ve hayal kırıklıklarıyla dolu hayatların baştan kabulü… Trainspotting, şimdi ve her zaman, bir iş-bir eş-bir yuva masallarıyla doymaktansa hayatın gerçekleriyle aç kalmayı seçenlerin gün sonu özeti.
Yaşamlarını kariyerle ya da ilişkileriyle anlamlandırmaya çalışanlara inat, bambaşka şeylerin üzerine şeytan arabalarıyla tam gaz gidenlerin çarpıcı, unutulmaz, kafası güzel ve hazmı zor hikâyesi Trainspotting.
BİZİ SEÇ. HAYATI SEÇ… ÇAMAŞIR MAKİNESİ SEÇ, ARABA SEÇ, BİR KANEPEYE OTURUP AĞZINA BERBAT ŞEYLER TIKIŞTIRARAK BEYİN UYUŞTURUCU VE RUH ÇÖKERTİCİ APTAL TELEVİZYON PROGRAMLARI SEYRETMEYİ SEÇ. BİR HUZUR EVİNDE ÜZERİNE SIÇIP İŞEYEREK ÇÜRÜMEYİ, BENCİL VE KAFAYI YEMİŞ ÇOCUKLARIN İÇİN BİR UTANÇ KAYNAĞI OLMAYI SEÇ. HAYATI SEÇ.
İyi de, ben hayatı seçmemeyi seçiyorum.

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 384

Ebat : 13 x 19

Medya Cinsi : Ciltsiz

ISBN: 9786055903183

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

1001 Kitap'tan 1'i

“Johnny satıcı olduğu gibi eroinmandı da. Eroin kullanmayan bir satıcı bulmak için merdivenleri epey tırmanmanız gerekir. Johnny’e bu alışkanlığa böylesi uzun süredir sahip olduğundan “Baş Rahibe” derdik”.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (3)

Bakış Açısı

Bir karakterin değil, tüm karakterlerin ağzından yazılmış hikayelerle bütünleşmiş bir eser. Farklı karakterlerin bakış açılarını, olaylara yaklaşımını, olaylara karşı tutumunu bir çatı altında toplamış.  Kült eser okumayanlar için iyi bir kitap.

Hayal kırıklığı

Okumayın. Zaman kaybı.

Uzun zaman sonra

Birçok kitabevi, sahaf, arkadaş arandıktan sonra bile bulunması -benim için- imkansız bir kitaptı. Yeniden basılması iyi bir karar olmuş. Defalarca filmi izlenip, devam kitabı olan ´porno´ okunduktan sonra bunu okumak ilginç ve güzel olacak.