Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Suikastçının Çırağı-Farseer Serisi 1.cilt

Suikastçının Çırağı-Farseer Serisi 1.cilt

Suikastçının Çırağı-Farseer Serisi 1.cilt

Yazar:
Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Genç Fitz, soylu Prens Chivalry''nin gayrı meşru oğludur. Babasının sağ kolu olan, sert tabiatlı Burrich tarafından kraliyet sarayının gölgesinde yetiştirilir. Kral Shrewd dışında bütün kraliyet ailesi bireylerince dışlanır. Kral Shrewd, Fitz''in suikast sanatında gizlice yetiştirilmesini sağlar; çünkü Fitz''in kanında İrfan büyüsü saklıdır - ancak damarlarında çok daha karanlık bir büyü daha akmaktadır.
Barbar akıncılar kıyıları yakıp yıkmaya başladıklarında, Fitz de kralı için çok tehlikeli ve ruhunu paramparça edecek bir görev üstlenir. Bazıları onu tahta yönelik bir tehdit olarak görmektedir, oysa Fitz belki de krallığın kurtarılmasının anahtarı olacaktır. Suikastçının Çırağı, büyü, kahramanlık, tutku ve macerayla yüklü bir roman olmakla kalmıyor, fantastik edebiyatın son yıllarda çıkardığı çekici ve yeni bir sesin de müjdesini veriyor...Sayfa Sayısı: 522

Baskı Yılı: 2005


Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2005

Sayfa Sayısı : 522

Dil : Türkçe

ISBN: 9789752730120


Yorumlar (1)

Gereğinden Fazla Uzatılmış Bir Roman

Yazarın kurgusu iyi, hikayesi akıcı ve sürükleyici. Ortaya koyduğu yeni karakterler Fantastik okuyucularının hoşuna gidecektir. Fakat Fantastik okuyucularının alışkın olmadığı bir çizgi de izlemiş Robin Hodd. O da aynı konunun etrafında bıkmak usanmak bilmeden tekrar tekrar geri dönmek. Korkarım kitabı üç cilt değil tek cilt ve 300 sayfa olarak yazmış olsaydı hakikaten kaliteli bir eser olacaktı. Ancak aynı konu o kadar tekrar ediliyor ki bir noktada Yalan Rüzgarı'nın Fantastik bir versiyonu haline geliyor. Tavsiyem almayı düşünüyorsanız önce sadece ilk cildi alın, ikinci ve üçüncü ciltlerde maalesef yeni hiçbirşey bulamayacaksınız. Hayatımda ilk defa bir kitabın sonun merak ettiğim için değil artık bitsin bu işkence diye okumak zorunda kaldım.