Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sonun Geldi Sevgilim

Sonun Geldi Sevgilim

Sonun Geldi Sevgilim

7/10 - 4 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Hayalini bile kuramayacağın güzellikte bir kadınla evleniyorsun. Çok geçmeden bütün ülkeye rezil rüsva oluyorsun. Herkes kendinden emin: Tek suçlu sensin! Annen, baban, ablaların... Bakkal, komşu, arkadaşların...

Hatta Polis! Haklı ya da haksız olman mühim değil, Türkiye'nin seni affetmeye hiç niyeti yok! Tek şansın var: Unutulmak! Yapılan araştırmalara göre ihtiyacın olan yalnızca 17 gün. Yoksa 22 miydi?

Devrim lanetli bir medyatik. Şehrin kenarlarında yalnız bir hayat sürüyor. Gezegendeki en şanssız erkek olduğuna inanıyor. Bir gün son kararını veriyor: Yeter! Tam intihar edecekken, evinde televizyon olmayan son güzel kadına rastlayıp âşık olacak. Kaçtığı kameralara mafyanın kurşunları da eklenecek böylece. Gerçek belalarla tanışma fırsatını bu sayede yakalayacak Devrim. Bakalım fırsatı değerlendirebilecek mi?
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 234

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: April Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 234

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

ISBN: 9786055162306

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Sonun Geldi Sevgilim, Tuna Kiremitçi’nin kitapları içerisinde bir kırılma noktası niteliğinde; özellikle anlatım biçimleri ve üslup bakımından yazarın önceki kitaplarından farklı bir yerde duruyor. Baş karakterin dilinden anlatılan bu hikayede yazar önceki kitaplarında rastlamadığımız inceden alaycı bir üslup da edinmiş durumda..

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (1)

kesinlikle alın

aldığınıza pişman olmayacağınız bir roman. iki günde bitirmeniz muhtemel. azmederseniz daha çabuk biter:)