Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sirius'tan Gelen Kurbağa

Sirius'tan Gelen Kurbağa

Sirius'tan Gelen Kurbağa

9/10 - 24 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Hırslı melez güzeli Gwendolyn Mati borsa simsarıdır. Paskalya arifesinde borsa çökünce, kendine ve müşterilerine ait paraları kurtarmanın derdine düşer. Aynı zamanda imana gelmiş bir maymunun kaybolması, sokak serserilerinin saldırısına uğramak, 130 kiloluk kaftanlı-türbanlı medyum arkadaşının sırra kadem basması gibi kariyeriyle ilgisi olmayan meselerele boğuşmak zorunda kalır. Bunlar yetmezmiş gibi Timburktu'dan yeni gleen kurt borsacı Larry Diamond da dağılmış hayatının tam ortasına düşer. Gwen, işiyle ve parayla ilgili hırslarını tatmin etmek için binbir dolap çevirmeye çabaladığı üç gün boyunca Larry'nin aykırı tavırlarının ve cinselliğinin cazibesinden kurtulamaz. Onun etkisiyle kurbağa nüfusunun neden hızla azaldığı, Afrika'nın ücrü bir köşesindeki Bozo kabilesinin Sirius yıldızıyla ilgili sırlara binlerce yıldan beri nasıl olup da vakıf olduğu, eski Çin İmparatoriçesinin ucu yeşimden kristal lavmanıyla rektum kanserinin tedavi edilip edilemeyeceği, Tarot kartlarından birinin değiştirilmesinin anlamı gibi sorularla uğraşır...Baskı Yılı: 2006


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ayrıntı Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2007

Sayfa Sayısı : 0

Dil : Türkçe

ISBN: 9789755393346


Yorumlar (5)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Larry Diamond

Bende farklı bir tat bıraktı. Şu an için anlamlandıramadığım için yeniden okumam gerekecek. Yazar, Larry Diamond gibi farklı bir insanı ön plana çıkarmış. Tıpkı Guguk Kuşu´ndaki McMurphy gibi.  
Neden bir daha okumam gerekir diye soracak olursanız Larry´nin felsefesini yakalamak için düşünmekten arada bir şeyleri kaçırdım hissine kapıldım. Genel anlamda doyurucu bir roman. Tavsiye ediyorum.

yine çok iyi

Farklı karakterde bulunan iki insandan yola çıkarak değerleri dalga geçerek sorgulayan-sorgulatan, acayip eğlenceli okunması gereken bir Robbıns kitabı.

Çok güzel

Bu kitap, parayla ve hayatla mizahi bir dille dalgasını geçerken, büyük Amerika rüyasının imdat seslerini sunuyor. Kesinlikle okunmalı.