Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Şimdi'nin Gücü - Gerçeği Arayanların Mutlaka Okumaları Gereken Bir Kitap

Şimdi'nin Gücü - Gerçeği Arayanların Mutlaka Okumaları Gereken Bir Kitap

Şimdi'nin Gücü - Gerçeği Arayanların Mutlaka Okumaları Gereken Bir Kitap

8/10 - 33 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Akaşa Yayın

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Üstat Eckhart Tolle kısa sürede bir bestseller haline gelen bilgelik dolu bu eserinde bilincimizde ve yaşamımızda mucizevi bir değişiklik yaratabilecek evrensel bir öğreti sunuyor.Tolle,tüm ıstırap,endişe ve korkularımızın dolayısıyla mutsuzluğumuzun gerçek kaynağını çarpıcı bir biçimde gösterip,onu şimdi ve burada nasıl aşabileceğimizi,huzur ve mutluluğa hemen şimdi nasıl kavuşabileceğimizi,bilincimizi hemen şimdi dönüşüme uğratıp nasıl aydınlanabileceğimizi anlatıyor.Eleştirmenler böyle bir kitabın çok nadir olarak geldiği konusunda görüş birliğine varırken,okurlar yaşamlarında olağanüstü değişimlerin meydana geldiğini bildiriyorlar.Şimdi'nin Gücü yaşamımızın her anının bir mucize olduğunu fark etmemizi sağlıyor ve büyük bir yetkinlikle Şimdinin Gücüne nasıl erişebileceğimizi açıklıyor.Sayfa Sayısı: 248

Baskı Yılı: 2001


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın

İlk Baskı Yılı : 2000

Sayfa Sayısı : 248

Dil : Türkçe

ISBN: 9789756793282


Yorumlar (12)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
KESİNLİKLE OKUNMALI

Yorumların tamamını okuduktan sonra yazmak istedim. Realiteler farklı olunca manalandırmalar da o kadar farklı oluyor. İkinci kez okudum. Kesinlikle okunmalı diye düşünüyorum. Anlatımı kolay olmasına rağmen kişisel gelişim tarzında mutlaka altlığı olanlar okumalı. Şu ana kadar bu tarz okuduğum kitapların özeti gibi. Çok açık direk damardan girmiş kişisel gelişime. Uygulamaya yönelik. Anlayıp uygulamaya geçirebilenler için hayatı kolaylaştıracak bir bakış açısı kazandırıyor.

şimdi....

Evet haklı! şimdide olmak, geçmişe takılmamak geleceği düşünmemek... anda olmak ve anın tadını çıkarmak. O zaman kesinlikle çok daha mutlu olur insan..... Kesinlikle evet... ama bir kişi varsa bunu yapabilen, söylesin lütfen!
Kitap öğretmen gibi. Lisedeki felsefe öğretmenimi hatırlattı. Sevmediğiniz bir öğretmeninizin dersinde öğrenci olmayı sevdiyseniz veya seviyorsanız kitabı da seversiniz... ben sevmedim! :).

amaç

şimdinin gücünü boş vaktinin geçirmek için okuyanlar kendilerini olumsuz eleştirileriyle belli ediyor.size  pinokyo veya ezop masallarını önerebilirim.hoş vakit geçirirsiniz.böyle yorumlar yazarak kitabın değil kendilerinin kalitelerini belli ediyorlar.anlamadıysanız anlamdık diyin bari.kitabı almak isteyenleri engellemeyin