Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Selfie Koçluk

Selfie Koçluk

Selfie Koçluk

Kendi Koçunuz Olmayı Öğreten Kitap!

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Cinius , Çağdaş Türk Yazarları Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Hayat, benim olduğu gibi sizin de karşınıza geçilmesi zor yollar çıkartmıştır. Bu zorlu yollardan çıkmanın, tepeleri aşmanın, zorluklara göğüs germenin birinci ve en önemli adımı kişinin kendisini en iyi şekilde tanımasından geçiyor. Hiç bir şey tamamıyla dış etkenlere bağlı değildir. Dış etkenlerin daha iyi veya daha kötü olması bizim sorumluluğumuzdadır.

Dünya senin kendini düzeltebildiğin kadar düzgündür. Dünya insanın aynasıdır.

Kendimizle ilgili maskelediğimiz, yalan söylediğimiz, sakladığımız, kendi kendimizi kandırdığımız her şeyle samimi çerçevede yüzleştikçe güçlendiğimizi, daha cesur adımlar attığımızı göreceğiz. Zayıf yönlerimizi fark edip güçlendirdikçe stresten uzaklaşacağız.

Gözlerini aç ve aynadaki kendine iyi bak; gördüğün her neyse işte o sensin…

Hiç kimse senin problemlerini senden daha iyi bilemez. Bu problemlerin çözümü de sana bağlı, eğer biz kendimiz sorunlarımızı bilir ve güçlenmek için aldığımız kararlarımızı kendimiz uygulayabilirsek, o zaman daha büyük bir güce sahip olarak bilinçli bir şekilde sorunların üstüne gidebilir, ileride oluşabilecek benzer sorunlarla baş edebileceğimize daha çok inanırız.

Selfie Koçluk kendinize yardımcı olmanız ve olabildiğince mutlu ve sağlıklı bir kişilik oluşturmanız için size gereken cesareti verecektir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 140

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Cinius

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 140

Dil : Türkçe

ISBN: 9786053230717


Yorumlar (1)

HARİKA

Kitabı özellikle tavsiye ediyorum. Güncel yapmayı unuttuğumuz bir çok konu hakında bilgi veriyor. aslında kişinin kendisine olan koçluğunu öğretiyor. kitabı bitrdiğinizde öğreniyorsunuz zaten. okumanızı tavsiye ederim.