Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Pippi Uzunçorap Serisi Kutulu Özel Set

Pippi Uzunçorap Serisi Kutulu Özel Set

Pippi Uzunçorap Serisi Kutulu Özel Set

3 Kitap Takım

8/10 - 9 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Ali Arda
Yayınevi :

Pegasus

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Cesur, güçlü ve sıradışı Pippi, neşeli maceralar peşinde!


 


Tommy ve kız kardeşi Annika yeni komşularıyla tanışıyor: Villa Villekulla’nın yeni sakini, Pippi Uzunçorap. Pippi’nin iki yandan örgülü kızıl saçları, uyumsuz renklerde çorapları ve ayağına birkaç numara büyük ayakkabıları var ama ona ne yapması gerektiğini söyleyen anne ve babası yok. Üstelik verandasında bir at yaşıyor, Bay Nilsson adında bir maymun besliyor ve tüm tuhaflıklar Pippi’yi buluyor; böylece yeni arkadaşlarıyla bir günleri bile macerasız geçmiyor!


 


Pippi Uzunçorap Denize Açılıyor


 


Tuhaflıklar kraliçesi, başına buyruk Pippi'nin maceraları hız kesmiyor!


 


Tuhaflıklar kraliçesi Pippi Uzunçorap, Villa Villekulla’da başında hiçbir yetişkin olmadan, kafasına estiği gibi yaşıyor ve arkadaşları Tommy ile Annika’yı çılgınca maceralara sürüklüyor. Sonuçta Pippi’den başka kim, gemi kazasının nasıl bir şey olduğunu tecrübe etmek için gölün ortasındaki bir adaya kürek çeker ki? Peki, gerçek bir gemi kazasında kaybolan babası ortaya çıkıp Pippi’yi Villa Villekulla’dan götürmek istediğinde Pippi macera uğruna yeni arkadaşlarından vazgeçebilir mi?


 


“Pippi Uzunçorap’ın hayranları, Pippi ve arkadaşlarının, güzel vakit geçirme yollarını keşfettiği bu şamatalı dünyanın cümbüşüne keyifle katılacak.”


-School Library Journal-


 


Pippi Uzunçorap Büyük Okyanus’ta


 


Dünyanın en güçlü kızı, okyanuslardaki en büyük macerasına atılıyor!


 


Pippi Uzunçorap ve arkadaşları Tommy ile Annika, Pippi’nin babasının kral olduğu Büyük Okyanus adasına yelken açtıklarında gerçek incilerle bilye oynayacaklarını ve aç köpekbalıklarıyla tanışacaklarını hayal dahi edemezler. Kötü korsanlarla karşılaşacakları da akıllarının ucundan geçmez ama hiçbir korsan, gittiği her yere şamata götüren Pippi’yle boy ölçüşemez!


 


“Ele avuca sığmayan Pippi Uzunçorap’ın yeniden ortaya çıktığı her hikâye bir kutlamayı hak ediyor. Bu kitap da istisna değil.”


-The New York Times-


(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 424

Ebat : 15x21

Medya Cinsi : Ciltli

ISBN: 9786052991091


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!