Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Parçalanmış Gülüşler

Parçalanmış Gülüşler

Parçalanmış Gülüşler

Yırtılmış Bir Fotoğraf Gibi Bir Şey Olmalı Sonrası

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Siyah Beyaz

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Belki de içimizde olduğunu düşündüğümüz bu rüzgâr, bir meltemle başlayıp hortuma dönüşmüştü. Farkında değildik biz bazı şeylerin. Adım attığımız yerin savrulup gitmesinin sebebinin bizler olduğunu hiçbir zaman bilemedik. Bilseydik, en azından bir şeyler fısıldayabilirdik. Saçma da olsa söylerdik. Çünkü korkularımızın üzerine bir nokta atıp, pergelle defalarca çevirmiştik çevremizi. Önümüz sağımız solumuz, her yerimiz aşılmaz surlarla çevrilmişti. Yine de o surların arkasındakilere bir şeyler dedik, en azından denedik. "Kan" a "Gül" dedik. Biraz da dikenliydik. Bilmem anlatabiliyor muyum?
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 300

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Siyah Beyaz

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 300

Dil : Türkçe

ISBN: 9786059199391


Yorumlar (5)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Bir Ay Doğar

Parçalanmış Gülüşler.. Sana ,bana  dair hepimizin hayatından bir parça yaşanmışlık bulacağı ,acının,mutluluğun,derdin ,kederin dibini kaşıkla sıyrırcasına bir tat bırakıyor okuyanda

Siz hala Tolga Yazıcı okumadınız mı?

Belkide okuyup kendinize yaşadıklarınıza dair çok şey bulacağınız bir kitap.Her kelimesi içinde büyük hayatlar barındırıyor.

Okunulası

Gülüşleri parçalanmış onların. Beş hikâye. İçinde sayısız yıkım. Altı çizilecek söz öbekleri tekrar tekrar okunulası. İnsanı yormayacak üslubunun olması da dikkat çekiyor. Öneriyorum, okuyunuz.