Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Oyunbozan

Oyunbozan

Oyunbozan

Yazar:
Çevirmen: Elif Sezginci
Yayınevi :

Martı Yayınları

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Spor menajeri Myron Bolitar kariyerini zirvesindeydi. Acemi oyun kurucu ve Myron'ın değerli müvekkili Christian Steele de öyle. Ama Christian, polis de dâhil olmak üzere herkesin öldüğünü sandığı eski kız arkadaşından bir telefon alınca işler çığırından çıktı. Bir ailenin dramını, bir kadının sırlarını ve bir adamın yalanlarını ortaya çıkarmak üzere kolları sıvayan Myron, imaj ve yeteneğin insanı zengin ettiği ama gerçeğin insanları ölüme bile götürebildiği, bu sektörün karanlık tarafında buluvermişti kendini.

Zeka ve gizemin kol kola girdiği bu romanlarıyla Edgar Ödülü'ne layık görülen Harlan Coben kalemiyle, gerilim romanlarının en şaşırtıcı ve en karmaşık karakterine, Myron Bolitar'e can vermiş. Bu kitabı okurken çabuk öfkelenen ama özünde yufka yürekli bir spor menajerinin her sayfada sizi içine çeken ve ön görülmesi imkânsız sahne şovuna tanık olacaksınız.

"Coben hedefi on ikiden vuruyor! Ustaca örülmüş karakterle ve büyük bir gözlem gücünün eseri olan ayrıntılar."
Publishers Weekly


"Oyun Bozan tam bir meydan okuma, başından sonuna kadar keyifli bir yolculuk ve son derece sürpriz bir son!"
Maggie Griffin


"Çılgınca bir eğlence...Mizah duygusu yüksek ve perspektif sahibi yazarı övmemek mümkün değil. Zekice gözlemler, unutulmaz çizgilerle ölümsüzleşmiş karakterler ve sürprizlerle dolu bir kurgu."
The Atlanta Journal and Constitution

"Cesur, akıllı ve kurnaz karakterlerine bayılan hayranları Edgar ödüllü yazar Harlan Coben'ın son romanına bayılacaklar..."
The Midwest Book Review

"Baş döndürücü bir aksiyon. Sürükleyici diyaloglar. Olağanüstü düğümlerle birbirine bağlanan bu kitabı bir solukta okuyacaksınız."
Toronto Star

"Akıcı bir öykü, zekice diyaloglar. Sürprizlerle dolu asla tahmin edemeyeceğiniz bir son. Harlan Coben gerilim romanlarına yepyeni ve heyecan dolu bir soluk getiriyor."
The Armchair Detective

"Coben'in karakterleri kelimelerle hayat buluyor. Böyle bir başarı ancak gerçek bir yazım yeteneğiyle mümkün olabilir."
The Sprinfield LeaderBaskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 0

Dil : Türkçe

ISBN: 9786053480433


Yorumlar (3)

Akıcı

Kampanya sırasında almıştım. Yazarla ilk tanışmam bu kitap sayesinde oldu gerçekten güzel ve akıcı kitap elimden düşüremedim okulda her boşlukta okudum.

Müthiş

Tek kelimeyle süper. Bu adamın her kitabı güzel zaten. Başarılı bir kurgu ve sürükleyicilik. Okuyun asla pişman olmazsınız.

Tavsiye ederim

Yazardan sürükleyici bir kitap daha. Her ne kadar sonuna kadar "saçmalayacak birazdan" korkusuyla okusam da, saçma bir kurguya sapmadan kitap bitiyor ve kafanızda soru işaretleri ya da "burası olmamış" hissi kalmıyor. Tavsiye ederim, tatilde bir solukta okunabilecek bir kitap.