Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ölümsüz Aile

Ölümsüz Aile

Ölümsüz Aile

9/10 - 29 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Bülent O. Doğan
Yayınevi :

İş Bankası Kültür Yayınları , İş Çocuk Klasikleri - Karton Kapak

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Issız bir ormanın ortasında, suyundan içene ölümsüzlük vaat eden bir pınar... Bu pınarın suyundan içerek ölümsüzlüğe kavuşan, ama nedense ölümsüz olmaktan pek hoşnut olmayan bir aile...

Gün gelir pınarın başına bir genç kız gelir. Ölümsüz Aile, yani Tuck'lar, bu güzel kızın, pınarın suyundan içmesine engel olmak; akıp giden dünyanın, sürekli değişen bir doğanın parçası olmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu kanıtlamak zorundadır.

Ölümsüz Aile geçtiğimiz yirmi yıl içinde milyonlarca çocuğa ulaştı; birçok dile çevrildi, hem Amerika'da hem de Avrupa'da okullarda okutuldu. Çocuk edebiyatının bu unutulmaz klasiği, nihayet Türk çocuklarının beğenisine sunuluyor.Sayfa Sayısı: 108

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2005

Sayfa Sayısı : 108

Dil : Türkçe

ISBN: 9789754583496

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

1001 Kitap'tan 1'i

NİLAY YILMAZ

Yaşam döngüsü

Amerika’da yayımlanmasının üzerinden geçen yirmi yedi yıl içinde birçok dile çevrilerek milyonlarca çocuğa ulaşan, çeşitli ülkelerin okullarında okutulan, çocuk edebiyatının önemli ödüllerinden biri olan Phoenix’e değer görülen ve Walt Disney film şirketi tarafından filme çekilerek ekim ayında gösterime giren çocuk edebiyatının unutulmaz klasiklerinden biri Ölümsüz Aile.

.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (3)

Çok İyi

Akıcı, güzel ve beğenerek okuduğum bir kitap,her yaşa uygun.

Etkileyici bir fantastik kurgu.

Bence 100 temel eser okumanın yaşı yoktur ve bunu bana 18 yaşında bir kez daha hatırlatan fantastik kurguyu realist bir şekilde sonlandıran hikaye. Bir öğretmen adayı olarak her öğretmenin evinde bulundurması gereken 100 temel eser kitaplığında eksik olmayacak, sonunda güzel bir ders çıkarılacak çok güzel bir kitap. Tavsiye ederim :)

HARİKA

kitaba önyargılı davranmayın gayet güzel bi kitap .