Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Olağanüstü Bir Gece

Olağanüstü Bir Gece

Olağanüstü Bir Gece

7/10 - 109 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: İlknur İgan
Yayınevi :

İş Bankası Kültür Yayınları , Modern Klasikler

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Olağanüstü Bir Gece, seçkin bir burjuva olarak rahat ve tasasız varoluşunu sürdürürken giderek duyarsızlaşan bir adamın hayatındaki dönüştürücü deneyimin hikâyesidir. Sıradan bir Pazar gününü at yarışlarında geçirirken, belki de ilk kez burjuva ahlakından saparak "suç" işler. Böylece yeniden "hissetmeye" başladığını, kötücül ve ateşli hazları olan gerçek bir insan olduğunu fark eder. İçindeki haz dolu esrime, aynı günün akşamında onu gece âleminin son atıklarının arasına, "hayatın en dibindeki lağımlara" sürükleyecek, varış noktası ise ruhani bir uyanış olacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 80

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 80

Dil : Türkçe

ISBN: 9786053326090


Yorumlar (4)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
güzel akıcı sade güzel çeviri

farklı zamanlarda özellikle insanlara olan inancımızı kaybettimizde okunulanilecek bir çırpıda biten akıcı bir kitap. yazarın ilk okuduğum eseriydi kesinlikle bütün eserlerini okuyacağım

Güzel

Kargo parası vermek yerine bu kitabı aldım iyiki başka birşeye yönelmeyip almışım 80 sayfalık bir oturuşta okunucak güzel bir kitap.

bir an

merhabalar, kitapta dikkatimi çeken konu, bastırılan duyguların beklenmedik anda patlak vermesi ve her şeyi akışına bırakırken ki teslimiyet. değişik bir yolculuktu benim için.