Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Mor İnek Farklılaşarak İşinizi Dönüştürün

Mor İnek Farklılaşarak İşinizi Dönüştürün

Mor İnek Farklılaşarak İşinizi Dönüştürün

Farklılaşarak İşinizi Dönüştürün

9/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:

Yayınevi :

Mediacat Yayıncılık , Yönetim Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


"Seth Godin başarının anahtarının göze çarpmak için farklı bir yol bulmak olduğunu söylüyor -tek renk ineklerin arasında mor bir inek olmak. Godin'in kendisi de belki de bu teorinin nasıl işe yaradığının en iyi örneği."
Forbes.com

"Amerikan şirketlerinin yönetim kurulu odalarında niye hiç Mor İnek yok? Seth Godin, küçük ölçekli girişimcilerin, kitapta anlattığı mor yolu izleyerek büyük başlar arasında kendisine nasıl yer bulabileceğini, onları nasıl geçeceğini eğlenceli bir dille anlatıyor."
Al Ries

"Bu kitaba bayıldım! Kısmen kalk borusu, kısmen eylem planı olan Mor İnek, bugünün yeni ekonomisinde şirketlere farklılaşmanın yolunu gösterip yok olmaktan nasıl kurtulacaklarını anlatıyor."
Tom Kelley

"Leo Burnett'i, David Ogilvy'yi, Bill Bernbach'ı, Mark Twain'i alın. Onların beyinlerini birleştirin, saçlarını tıraş edin. Ortaya ne çıktı? Seth Godin."
Jay LevinsonSayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Mediacat Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 208

İlk Baskı Yılı : 2010

Baskı Sayısı : 2. Baskı

Dil : Türkçe

ISBN: 9786055755461


Yorumlar (1)

Güzel Kitap

Pazarlama ile ilgileniyorsanız mutlaka okumanız gereken bir kitap. Kitapta sürekli örneklere yer verildiği için, kitap insana sıkıcı gelmiyor. Çeviri de gayet güzel olmuş. En önemlisi bu kitabı bitirdiğinizde mutlaka birşeyler öğrenmiş oluyorsunuz.