Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Mezun-Test 3.Kitap

Mezun-Test 3.Kitap

Mezun-Test 3.Kitap

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • Yeni

Mezun-Test 3.Kitap
Çevirmen: Tuğçe Kayıtmaz
Yayınevi :

Pegasus

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

Tüm güvenlik görevlilerinin acilen amirlerine rapor vermesi gerekmektedir. Hükümete karşi. Bir ayaklanma gerçekleşmek üzeredir.

Cia vale ve tomas endress isimli tehlikeli suçlulari yakalayanlara ödül verilecektir. İlerleyen saatlerde güvenlik görevlileri, birleşik bölgeler ile test’i korumak için kimseye merhamet göstermeyecektir. Başarisizliğa uğrandiği takdirde içsavaş çikmasi kaçinilmazdir. Mevcut tüm imkânlarinizi kullanin. Uğruna çabaladiğimiz her şey tehlike altinda.

 

Başarısızlık gibi bir seçenek yok!

Paramparça ve vahşi bir gelecekte Birleşik Bölgeler büyük bir içsavaşın eşiğindedir. İsyancılar, zalimce ve kurnazlıkla halkı yöneten hükümete karşı bir komplo kurmuştur. Test’ten sağ kurtulmayı başaran yetenekli öğrenci Cia Vale savaşmaya yemin etmiştir.

Liderlik eğitimi almış Cia’nın ipleri eline alma fırsatı doğmuştur… fakat onu kim takip edecektir? Cia tehlike ve kumpasları tek tek aşmalıdır ancak bu sırada sevdiği insanların hayatlarını tehlikeye atacak ve sınıf arkadaşlarının sadakati üstüne ölümcül bir kumar oynayacaktır.

Artık risk daha büyüktür. Gelecek ya korku ya umutla şekillenecektir.

Joelle Charbonneau’nun destansı Test üçlemesinde ister hazır olun ister olmayın… Mezuniyet zamanı geldi!

 

“Charbonneau’nun paramparça bir geleceğe dair kaleme aldığı roman sürprizlerle dolu ve doğruya karşı yanlış kavramını sorgulatıyor. Yazar, Mezun’da felsefi ve ahlaki sorgulamalara dikkat çekerken okurları sürekli merakta bırakacak bir olay örgüsü kurmayı da başarmış.”- Publishers Weekly- 

Editör: Çiçek Eriş

Kapak Uygulama: Pınar Yıldız

 

Baskı Sayısı : 1. Basım


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!